Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2012-ben...

Hisztek abban, hogy 2012-ben világvége lesz?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek, biztos az utolsó hónapokban, pl szeptembertől rettegni fogok, hogy mi van, ha mégis?!

Már amúgy is annyira tönkretettük ez a földet, hogy nem lepődnék meg...! Már szinte mindenkinek van autója, nagyon sokan utaznak repülőn, ezzel mind-mind szennyezzük a környezetünket!

Ti hogy látjátok?


2010. nov. 21. 13:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Dehogynem indokolta... max te nem olvastad. Én most Franciaországban élek, és francia tudományos lapban olvastam, és megmondom őszintén, nem tudtam teljesen követni a logikát, meg nem is értettem mindent, de a lényeg, hogy részletesen elmondták, hol tévedett. Utána lehet nézni.
2010. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Az emberiség amugy se egyik napról a másikra hal meg mind.Amugy én 2012 ben nemhiszek.de biztos lesznek szektásodok akiknek 2012 dec.21-ben bekövetkezik a világvége
2010. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
milyen durva lenne hogy ezek a szektasok 2012 ben ongyilkosok lennenek....azert kivancsisag fog el h mi fog torteni:D
2010. nov. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért van vége a maya naptárnak 2012. dec 21-én, mert elfogyott a papír, vagy szikla amire írtak. :D
2010. nov. 22. 14:56
 25/26 AnonymusAnonymus válasza:

Én nem hiszek benne...

Figyu, a maják jósoltak világvégét: 1998-ban; 2000-ben; 2004-ben és most is... Ha (legalább!) 3x nem jött be a gagyi "számításuk", akkor (legalább!) negyedjére sem fog... Fel a fejjel!!! ;)

2010. nov. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 AnonymusAnonymus válasza:
Akármilyen értelemben is vesszük a világvégét. Max a pozitív értelmében jöhet be (megváltozik a világ, de nem szűnik meg az élet)! :)
2010. nov. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!