Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2012-ben...

Hisztek abban, hogy 2012-ben világvége lesz?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek, biztos az utolsó hónapokban, pl szeptembertől rettegni fogok, hogy mi van, ha mégis?!

Már amúgy is annyira tönkretettük ez a földet, hogy nem lepődnék meg...! Már szinte mindenkinek van autója, nagyon sokan utaznak repülőn, ezzel mind-mind szennyezzük a környezetünket!

Ti hogy látjátok?


2010. nov. 21. 13:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
2012, novemberre :D. ÉS decemberbe Amerika felrobbantja a földet mert sosem lenne vége a háborúnak.
2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
72%

Ami azt illeti Nostredamus sem dátumokra jósolt, én például egy régebbi könyvben még 1999-et láttam megjelölve a 3. vh kitörésére. Úgy gondolom, mivel akkor elmaradt, eltolták, hátha később bejön. Ennyit a jóslatokról.


Kérdező: ne félj. Sok világvége jóslat volt már. Sokféle naptár is. Az inka naptár pl. 2013-ban ér véget, azt mégsem jelölték meg mint világvége-gyanús dátumot. Ez mivel csak egy naptár, és az időt ciklikusan jelöli meg, náluk egy naptár jelölt minden "évet" nálunk viszont mindig újat kell venni. Gondolj így rá.

Persze számtalan elmélet létezik: az egyik szerint a naptár vége a földi élet végét jelöli meg, ezért szakad meg. De valószínűbb azért, mivel a maják 20-as számrendszerben számoltak, és ahogy az általuk kijelölt időintervallum véget ért, egyszerűen mivel visszafordult volna önmagába a számolás kezdete jobb volt egy naptárt meghagyni, mint egy újabbat készíteni.

Azt is mondják, az ősi istenek (értsd: földönkívüliek, akik egyszer már jártak itt) jönnek vissza, és a maják ezt kívánták megjelölni a dátummal. Bár nem bizonyított, hogy a Földön kívül van élet, olyan hatalmas a világ, hogy elképzelhetetlen, hogy csak mi legyünk egyedül. A régi korok ábrázolásaink pedig kifejezetten fel is tűnnek az idegen lényekre vonatkozó képek.


Amit tudok javasolni: éld nyugodtan az életed, esténként ha épp tiszta az ég figyeld a csillagokat. Isten is azt mondta, hogy a földi életet soha többé nem pusztítja el vízzel. Következésképp tűzeső hullik majd ránk. Nem rémítgetni akarlak, bármikor elszáguldhat mellettünk egy nagyobb égitest. Nemrég kettő is elsüvített Föld-Hold távolságon belül, és ezt megelőzően csak 2 nappal vették észre az űrkutatók.


A Földet tönkretettük, ez tény és való. Kell hogy megújuljon, hogy a piszkot, amit reá hintettünk lemossa magáról. De gondolom abba az emberiség is belepusztulna. Persze mondhatod azt, hogy rengeteg a katasztrófa, főleg földrengés, és ez jelzi, a bolygó belseje háborog, és ez lesz a vesztünk. Kis érdekesség ehhez: a maják vagy aztékok szerint (nem tudom) 2012-ben egy földrengés fogja eltörölni a Föld összes civilizációját.

2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nem. Márcsak azért sem, mert az ember van oly tökös és fsza élőlény, hogy a földi életet esetleg ki is pusztíthatja, de a világmindenséghez képest még az atombombáinkkal is kevesek vagyunk, mint mackósajtban a brummogás.
2010. nov. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Jah am én úgy vagyok vele, hha téll lesz akk meg addig hepiben vagyok oszt bumm xD
2010. nov. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Idáig vajon hány alkalommal volt már "világvége"? Ha annyiszor kapnék 5 forintot,nyugdíjba mehetnék.


Lószar se lesz itt, nemhogy világvége, nem kell Hollywoodnak bedölni.

2010. nov. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Jesszus, emberek, olvassatok már utána legalább a dolgoknak, ha hinni akartok benne. Hónapokkal ezelőtt kijött a hír, hogy a maja naptár nem 2012-re tette a döntő évet, a tudósok rosszul fejtették meg! A "világvége" (ami mellesleg valóban ennek a világnak/rendszernek a végét jelenti, nem a semmi eljövetelét) jóval arrébb lesz.


Kérdező, aludj nyugodtan, még te is fogsz kapni hazánk csodálatos nyugdíjrendszeréből ízelítőt, ne félj. És tájékozódj!

2010. nov. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
jaaj nem kell felned:-j novemberbe biztos nem lesz vilaghaboru sot egy darabig biztos h nem..szerintem mi emebrek mar vagyunk annyira okosak hogy belasuk hova vezethet a vilaghaboru kitorese ez olyan mintha sajat magunkat megolnenk...szoval biztos nem lesz vilaghaboru jah es 2012 se lesz semmi olyan borzalom max jobb lesz utana vagy rosszab :P szal meglasuk:D addig is no para:)
2010. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
amúgy sztem poén lesz...: 2012-ben újságárusoknál lesz a 2013-as naptár...:D én meg fogom venni :D
2010. nov. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Meg amúgy...ha kitörne a világháború, vége lenne a Földnek.....[atombomba]
2010. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
13:58 Ez igaz, de az új dátumot megjelölő tudós nem indokolta miből gondolja, egyszerűen csak azt mondta, 100 évvel később lesz.
2010. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!