Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2012-ben...

Hisztek abban, hogy 2012-ben világvége lesz?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek, biztos az utolsó hónapokban, pl szeptembertől rettegni fogok, hogy mi van, ha mégis?!

Már amúgy is annyira tönkretettük ez a földet, hogy nem lepődnék meg...! Már szinte mindenkinek van autója, nagyon sokan utaznak repülőn, ezzel mind-mind szennyezzük a környezetünket!

Ti hogy látjátok?


2010. nov. 21. 13:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

uggyanmáááááááá...

2000ben is jósoltak már világvégét, és nem lett belőle semmi

2010. nov. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
48%
nem tettuk emg annyira tonkre a Foldet hogy hamarason vilagvege legyen ez a 2012 vilagvege story baromsag...ez habar lehet lesz valami jelentosege de nem hinem ez olyan mintha Nostradamusz azt mondta hogy iden 2010 ben kitor novemberbe a 3 vilaghaboru es lasd csodat mi tortent semmi...ezvan es nem kell felned :D nyugodtan olvass utana a Fold meg fog elni egy jo radabig:D
2010. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
darabig*
2010. nov. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
még azért nincs vége a novembernek!
2010. nov. 21. 13:38
 5/26 anonim ***** válasza:
Persze. 93/f
2010. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

:D:D:D igaz h nincs vége, de szted ebben a 10 napban törne ki a 3. világháború??? semmi előzmény meg ilyesmi? :D

A másik az -a kérdésre válaszolva- hogy én néha már várom is.... :D hát most mért?

Akkor minden ember olyan feszült lesz... én meg nevetek majd [ha megélem] :D Ha vége is lenne a világnak...hát nem tudom, de sztem lehet h megkönnyebbülés lenne ... de ha nem, nem...:D

Szóval azt akarom kinyögni, hogy én várom 2012 dec. 23.-át...:D

2010. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
előző vagyok.... 15/L
2010. nov. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
A Mayak nem azt mondjak hogy vege lesz a vilagnak, hanem azt, hogy vege lesz annak a vilagnak amit most mi ismerunk/elunk. Ez vonatkozik a rohamosan fejlodo teknologiara, emberek depresszios eletukre, agybetegsegekre, a rendnelkuli eletmodra. Drog, alkohol, kisebbsegi csoportok diktaturaja, stb. gazdasagi valsagokra, gazdagok mohosagara, munkanelkuliseg vilagszerte. stb.
2010. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Hát aztmondják igen, mert a maja naptár vége 2012.
2010. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Basszus xD Azért már el kellett volna kezdődnie annak a világháborúnak h a novemberre jósolták xD
2010. nov. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!