Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » LastOneLeft, lehet egy kérdésem?

LastOneLeft, lehet egy kérdésem?

Figyelt kérdés

valamelyik kérdésnél azt olvastam, hogy neked megmutatttak valamit, amitől rájöttél az élet értelmére, és az egész működésére. mi az? mik azok az összefüggések, amikről mi nem tudunk?

de lehet hogy 404 kolléga írta ezt, ha így van, ezesetben elnézést LastOneLeft-től.


2010. nov. 14. 02:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem nincs tudat test nélkül. Ugye te sem hiszel a szellemekben?


(Ááá milyen szép érvelési hiba, de nem tudtam kihagyni :D)


Na de viccet félretéve, tudsz nekem bizonyítékot arra, hogy a testi élettel nem ér véget a tudat élete is?

2010. nov. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem fog tudni adni bizonyítékod adni. Mert ez is csak egy hülye vallás, ami hitre alapul. Ő hisz benne, hogy nem csak 60 évet él aztán meg semmi. És ezzel semmi gond sincs. A vallásos ember is átlagba boldogabb egy nem vallásosnál, mert nem fél a haláltól, mert tudja hogy a menybe kerül, és tovább fog élni.

Csak kár, hogy ezeket a hiten alapuló dolgokat senki se tudja bizonyítani, ezért válik pont olyan sablonossá, mint a legtöbb új vallási nézet, aminek ugyanaz az alapja, vagyis hogy van élet a halál után.

2010. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasz(oka)t, a könyvet pedig el fogom olvasni.
2010. nov. 14. 12:54
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

12:08.


Ha el tudod engedni az elfogultságodat azokkal a dolgokkal kapcsolatban, amit eddig tanultál, akkor tudok neked bizonyítékot adni, szimpla egyszerű levezetéssel, tudományos kísérletek nélkül. mert itt egy olyan dologról van szó, amit figyelmen kívül hagyott az ember..egyébként én is ha úgy vesszük, és ez a dolog a filozofálás legelején van, ami a világ megjelenésével kapcsolatos. Nem kezdek bele, ha érdekel, akkor szívesen folytatom. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

kérdező.


igazán nincs mit, a dolog a segítségről szól. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

LastOneLeft!


Kérlek levezetnéd a bizonyításodat? Engem nagyon érdekelne!

2010. nov. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves tegnapelőtt 10:21. :)


Bízom benne, hogy nem fogsz megsértődni, de egy másik kérdésnél pont ezt fejtettem ki a kérdezőnek, és szeretném azt a kérdést idevágni, abból kiszedheted ezt a bizonyítást. számítok megértésedre, és azt előre is köszönöm...ha esetleg van kérdésed a továbbiakban, akkor bátran tedd fel. :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomanyo..


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!