Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez hülyeség? Én mindig kívánok...

Ez hülyeség? Én mindig kívánok ilyenkor.

Figyelt kérdés

13:13 vagy 16:16

ennek van valami értelme?

valami már bejött amit kívántatok?

mindig szoktam kívánni XD


2010. nov. 12. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

én is szoktam kívánni ilyenkor..

nekem volt ami bejött de nem nagy dolgok pl sokszor kívántam azt, hogy maradjon el ez az óra, és tényleg el is maradt és ez nem egyszer fordult elő xD

de azért a biztonság kedvéért mindig kívánok :D de nem nagy dolgokat, szerintem olyanokat kell amik elérhetőek számunkra..:DD

2010. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha eszembe jut:D de igazából nem nagyon emlékszem mit szoktam kívánni és nem is szoktam figyelni hogy mikor teljesül:D
2010. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én hullócsillag láttán szoktam kívánni, pedig tudom, hogy babona :) szerintem kedves kis butus szokás, de mégis űzöm, ha neked tetszik a dolog, miért ne tehetnéd a továbbiakban is? :)
2010. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én alagútban szoktam kívánni, de ez... szóval, ki látta az Apró-cseprő kalandok - Nyúlfarknyi vakáció című rajzfilmet, az tudja, miről beszélek.


Komolyan, kérdésre. Nekem az év egyik napja az, amikor kívánni szoktam, néha bejön, néha nem, attól függetlenül évek óta kívánok.

2010. nov. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!