Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ilyenkor alvás előtt milyen...

Ilyenkor alvás előtt milyen állapotban vagyok?

Figyelt kérdés

Tehát lefekszek mondjuk napközbe aludni, de úgy, hogy vannak körülöttem, beszélgetnek. Még nem vagyok félálomba, szóval még nagyjából éber vagyok, de azért már ...


És iylenkor olyan furcsa... a "háttérzajok"(?) elcsöndesednek és a beszédet meg hangosabban hallom.


Ez ilyenkor mi ?:O Előre is köszi(:

16/L


2011. szept. 9. 14:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha rossz a kategória, nem azért van itt, mert azthiszem h kiválasztott vagyok v vmi ilyesmi:D szóval nem tartom ezt különleges képességnek, lehet jobb lett volna az egészség kategóriába..mindegy:D
2011. szept. 9. 14:12
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez már a hipnagóg hallucináció volt, az elalvás normális velejárója. :)
2011. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
alfa állapot
2011. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alfa állapot, ahogy előttem írják. Ilyenkor befelé fordulsz, az érzékszerveid aktivitása lecsökken, a gondolkodási képesség megnő. Sokan, köztük Thomas Edison is, használták feltaláláshoz, hiszen ilyenkor jön az ötlet. Ő úgy használta, hogy fogott két fémgolyót és két fémvödröt, beleült a székébe, lógatta a karját a vödör fölött, és amikor elaludt, a golyók beleestek, így azonnal felébredt, és nem ment alfa állapotnál mélyebbre, thétába, ami az álmodásos alvás állapota, amiben hipnotizálnak, ezután van a delta, amikor már nem álmodsz, tehát nem is tudnak róla sokat a tudósok. Éber állapotban bétában vagy, amikor felfokozottak az érzékszerveid. Félálomban, vagy meditációnál alfában vagy. Emellett az állatok, és általában a 7 évnél fiatalabb gyerekek is alfában vannak, ezért tanulnak jobban. Elméletben a hologrammos karkötők is !alfább! állapotba visznek. Alfa állapotban sokmindent megtudsz csinálni, pl. kapcsolatba tudsz lépni tudatalatt, szubjektív módon emberekkel. Az Agykontroll részben erre tanít meg, mivelhogy neked ez nagy valószínűséggel könnyen megy, és érzed is, ajánlom a tanfolyam elvégzését, talán nehéz elhinni, de megérte azt a kb. 25e ft-ot.

"Alfában gondolkodj, bétában cselekedj", Ahogy José Silva mondta.

Üdv.

13/F

2011. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem és akkor ebből mi jó származhat?:D Csak kicsit olvasgattam, pl hogy lehet pihenni így napközben. Vagy vmi hasonló. Valami extra dolgot nem tudnék csinálni?:D
2011. szept. 11. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
meditálni igen
2011. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De igen, tudnál. Meditációval, ahogy leírták, a meditáció az lényegében egy ehhez hasonló állapot eléréséből áll. Az Agykontroll ezt tanítja, ahogy leírtam :)

Gyógyulni tudsz, gyógyítani, tanulni, szubjektív kommunikációt végezni (tudatalatt mással beszélni), villámolvasás...

Ha nem használod ki, akkor is egy 20 perces meditáció felér közel 3 óra alvással. Reggeli meditációtól jobb lesz a napod, az esti meditációtól jobban rögzülnek a nap dolgai, könnyebben alszol. Szinte mindenből ki tudsz gyógyulni, célokat elérni, úgyhogy ez egy csodálatos dolog... :)

Ha hiszel benne (és ha nem, talán akkor is...) akkor szívből ajánlok egy Agykontrolltanfolyam elvégzését, én nagyon jól éreztem rajta magam, és csodálatos dolgokkal, emberekkel ismerkedtem meg.


Ösztönzés képpen elmondom néhány sikeremet :)

Osztálykirándulás folyamatát álmodtam meg (esti, agykontrollos programozással) egy körömbenövést gyógyítottam, amikor abbahagytam újra kijött, és a "műtét" miatt lenyugtattam vele magam, majd "műtétkor" annyira ellazultam, hogy a végén úgy éreztem, mintha átaludtam volna az egészet. Egyszer bevertem az orrom, ömlött a vér,borogattam, majd ez eszembejutott, elállítottam kevesebb, mint 20 mp alatt a vérzést.


Remélem, némileg meghoztam a kedved...:)

Egyébként interneten rengeteg ösztönző sikertörténetet találhatsz, nagyobb sikerekről. Nagyon sokan vesekövet távolítottak el, köztük Engi László, aki egy sérvműtéten vett részt, altatás, és fájdalomcsillapítás nélkül.

2011. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem és esetleg vmi tipp a meditációra?:) (tanfolyamot kihagynám)
2011. szept. 12. 21:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Interneten van egy pár oldalon, és könyveket is találsz hozzá :)

Én is nehezen vettem rá magam, mert nem volt túl olcsó, de spóroltam, és megérte. Megváltoztatta az életemet :)

Nem kamu, bár először én is szkeptikusan álltam hozzá...

2011. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A folyamat a felületes alvás bevezető fázisa, az ún. "drowsiness". Az alfa állapot helytelen elnevezés, mert az alfa-dominancia csak fokozatosan következik be, nem feltétlen jellemző az egész fázisra.

Ja, és azokra a mágikus hülyeségekre, amiket följebb bekopipészteltek, a fázis teljes mértékben alkalmatlan.

2012. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!