Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » MI lehetett ez alvás közben?

MI lehetett ez alvás közben?

Figyelt kérdés
Aludtam...majd.... egy ,,hopp,, -erre keltem fel. Megrázkódott a testem egy pillanatra...olyan érzés volt, mint mikor zuhanok valahonnan...és hirtelen becsapodok valahova..most konkrétan a testembe!
2011. máj. 19. 15:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erröl sokat olvastam már itt.teljesen elernyed mindened,de mergriadsz,és ezt érzed rándulásnak.

Félálomban voltál.ennyi.

2011. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Huhh velem is volt hasonló... Még kb 6 éves voltam és azt álmodtam,hogy egy jó magas lépcsősorról leugrok. Abban a pillanatban én is úgy éreztem mintha zuhannék. Én még most sem találtam rá magyarázatot,lehet,hogy a kimerültséghez is van köze...
2011. máj. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

velem is volt már ilyen...nem is olyan régen. (:

14/L

2011. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
alvás paralizis lehet sok embernél előfordul
2011. máj. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

amíg a tested egy helyben volt az elméd szárnyalt álmaidban.

biztos ez volt az álmod vége. hogy hazatér a lelked :P

2011. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsoval értekegyet. nekemisvolt.
2011. máj. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Élettani jelenség.A pulzus és a légzés nagyon lelassul,ez afféle kivédése annak,hogy a halálba aludd magad szó szerint:D Az agy jelet küld a láb izmainak,hogy ránduljanak össze,erre felriadsz,.a pulzusod száma megnő és a légzésed is
2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az alvás paralizis meg teljesen más.
2011. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Rossz álmod volt ilyen velem is történt már alvás közben még sem jövök erre az oldalra és írom ki ebbe a topicba hogy "Jaj megrázkódott a testem egy pillanatra mi volt ez?" Tudod ha nem néznél annyi mesét mielőtt elaludnál akkor nem is álmodnál még ehhez hasonlókat sem, vissza zuhantam a testembe? Mért eddig hol voltál nem az ágyadban aludtál? Hirtelen becsapódok valahova!!!! Atyaég szerintem meg csak addig mocorogtál az ágyban míg le nem estél róla.
2011. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló,úgy keltem fel,hogy a testem fölött lebegtem pár centivel,és hirtelen visszazuhantam a testembe.talán az asztráltest elhagyja ilyenkor a látható fizikait,valszeg ez történik.
2011. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!