Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » MI lehetett ez alvás közben?

MI lehetett ez alvás közben?

Figyelt kérdés
Aludtam...majd.... egy ,,hopp,, -erre keltem fel. Megrázkódott a testem egy pillanatra...olyan érzés volt, mint mikor zuhanok valahonnan...és hirtelen becsapodok valahova..most konkrétan a testembe!
2011. máj. 19. 15:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem ez "szinte" rendszeres, akkor van amikor kicsit elszundítok és erre ébredek. Szerintem teljesen normális
2011. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
sztem tök normális velem is csomószor volt. sztem ez úy van hogy ugye még nekünk is van egy kis elektromosságunk, az agyunkba, és lehet hogy végig ment rajtad..
2011. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem olyan volt gyerekkoromban, hogy álmomban szaladtam egy réten. Egyszer csak keresztben ott volt egy mély árok. Nem nagyon zavart, hogy odakerült hirtelen, úgyhogy megpróbáltam átugrani, hogy tudjak tovább szaladni. Átugrás közben viszont valami nagyon érdekes történt. Elrugaszkodtam, majd a levegőből láttam, hogy közeledik a túlsó part és mire földet értem volna, abban a pillanatban valóban földet is értem, mert leestem az ágyról. Erre tud valaki valamilyen magyarázatot adni? Ez olyasmi, mintha az agy előre tudta volna, hogy mi fog történni és így szőtte bele az álomba.
2012. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!