Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az mennyire ízléstelen az új...

Az mennyire ízléstelen az új munkatársaimtól, hogy halottnak hazudják az egyik fiatal munkást?

Figyelt kérdés

Gyárban dolgozom nyár óta, ez a második munkahelyem.

A múlt héten uzsonna közben leült mellém egy fiatal srác, akivel elkezdtünk beszélgetni. Elmondta, hogy 19 éves kora óta, másféléve dolgozik itt. Eddig sohasem láttam, kéreztem hogy hol, azt válaszolta, a raktárban.

Én pedig bent a soron, gondoltam eddig ezért nem találkoztunk.

Kellemes beszélgetés volt, be is mutatkoztam neki, csak ő ezt nem viszonozta.

Nem tartottam furának a dolgot, gondoltam alapjáraton szégyenlős/ félénkebb lesz, ha idősebb társaival áll először szóba.



Másnap rákérdezten a többi munkatársnál is. Egybehangzóan, szerintem ízléstelenül azt állították hogy néhány éve halott, lehetetlen hogy beszéltem vele.


A csoportvezető is kiakadt a kérdésemen, és ő is azt állította, hogy 2016-ban meghalt egy szerencsétlen raktári baleset után.



Nem hittem senkinek, nagyon barátságos ember volt a szememben, akit jobban megakartam ismerni.


A raktárban megint ezt tolták a képembe a leírasom alapján, hogy meghalt miután balesetett szenvedett a raktárban.

Volt is egy feketekeretes emlékképük, amin tényleg az a srác volt látható, a neve pedig díszes betűkkel volt szedve.


A FB-profija utolsó bejegyzese egy kutyamenhely posztjának a meosztasa, 10 évre ezelőttről.



Ez sok nekem, felbomlott az észszerű gondolatmenetem.



Szerintem simán elnyomják a srácot, és undorító módon halottnak állítják be



tegnapelőtt 10:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom mit szívtál de kérek belőle én is.
tegnapelőtt 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
78%
Ezt nem is értem. Ha 22ben kezdett, akkor 2016ban hogy dolgozhatott ott?? Ez nekem kamu kérdés.
tegnapelőtt 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%

A drog rossz!


Értem?

tegnapelőtt 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is kamu, de valamivel tudod bizonyítani, hogy tényleg találkoztál ezzel az emberrel? Hova ment, miután befejeződött az uzsonna?
tegnapelőtt 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
82%
1,5 éve kezdett, de 2016-ba meghalt, jo munkahely lehet ha hullákat is felveszenek oda dolgozni
tegnapelőtt 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha félretesszük a sztori valóságtartalmát (amit nem gondolnék) és átmegyünk a fantasy/thriller/horror vonalra, akkor én el tudom képzelni, hogy 16-ban meghalt a karakter, és az utolsó emléke, hogy 19 éves, és másfél éve "dolgozik" itt. :)
tegnapelőtt 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
56%

Siman lehet.

Aki meg nem hisz ebben, mit keres itt a rovatban? Trollkodni jar ide? :-/

tegnapelőtt 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Voltak olyan tulajdonságai ennek a "lénynek" ami emberekre nem jellemző? Pl nem volt szemgolyója, vagy valami más furcsaságot nem fedeztél fel rajta?
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

18: meg csak ez sem szukseges.

Ket esetrol is tudok, ami pont olyan, mint a kerdezoe. Kiserteties (csak igy, sitlszeruen :-D ) a hasonlosag.

tegnapelőtt 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
64%
Mi olyan magy ügy,h beszélgettél egy szellemmel?
tegnapelőtt 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!