Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak meg az utcán...

Miért bámulnak meg az utcán az emberek,azért mert nő létemre,szeretem a fekete ruhadarabokat? ( sárkányos ,koponyás,stb pólókat?), és ezeket viselem? Nem sminkelek ízléstelenül,és kirívóan sem. Akkor miért szegezi rám sok ember a tekintetét?

Figyelt kérdés
Az internetes társkeresőkön sokan, azzal jönnek,hogy öltözzek nőiesebben...Miért nem nőies egy farmernadrág,és egy ilyen mintás póló?Ízléses sminkkel,és ékszerekkel kombinálva? Ezek mellé vidám,pozitív kisugárzás,és barátságosság társul.És mivel van rajtam felesleg, miért kellene nekem feszülős ruhákba járni,és kirakni a mellem? (mert a pasik szerint,ez a nőies, akik rám írtak). Azért,hogy nevetségessé tegyem magam?Ha valakinek nem tetszik az öltözködésem,nem kötelező velem szóba állnia/ rám írnia, akkor mégis miért muszáj a másikat kioktatni,és nekiállni csépelni?
2023. aug. 22. 12:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak most a kánikulában tűnt fel, vagy egyáltalán bármikor, tehát mondjuk télen a mínuszokban is tapasztalod?
2023. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem biztos, hogy negatív értelemben néznek meg. Lehet, hogy azért mert egyedibb és figyelemfelkeltőbb a stílusod.
2023. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Valami kis faluban élsz esetleg? Csak mert baromi sok hasonló stílusú nő rohangál az utcákon, semmi furcsa vagy feltűnő nincs benned leírás alapján.
2023. aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Metionin ***** válasza:
100%
Nem jó környezetben vagy. Én elég furán tudok kinézni de max gyors pillantásokat vetnek rám az emberek és mennek tovább. A származási helyemen viszont, ami egy kisváros, képesek voltak a mamát felhívni a nyárikonyhából amikor mentem az utcán, hogy nézzen meg. Falun meg ilyen helyeken sláger még az ilyesmi, de mostanság már ott se nagyon.
2023. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mindig meg szoktak nézni.Egész életemben,nem csak most a meleg miatt. Melegben meg amúgy sem hordok feketét, akkor fehér póló van rajtam,ugyan úgy ezekkel a motívumokkal.Nem tudom,miért néznek,de sokszor rosszul érzem magam emiatt. Esetleg a piros rúzs miatt lehet ez? Vagy nem jó a smink?
2023. aug. 22. 12:31
 6/20 A kérdező kommentje:
Faluban élek igen,de ha városba megyek, ott is néznek.
2023. aug. 22. 12:32
 7/20 Metionin ***** válasza:
100%
Hát akkor egészségükre, hadd nézzenek :D
2023. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint az a nőies, hogy picsanadrágban és 5 centis vastagságú toppban vagy úgy hogy a melleidet az atyaúristen választja el a kieséstől, az jobb is ha nem áll szóba veled/már az elején kiderül róla hogy egy gyökér. Angolul erre mondják, hogy dodged a bullet.... Nőies minden amit a nők csinálnak, ez a szó jelentése basszus.
2023. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemfelkeltő mintákat viselsz, ne vedd magadra, hogy néznek.
2023. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekelnek mások?
2023. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!