Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm vadász, az édesapja is az volt. Sajnos nemrég meghalt az édesapja, és pár hete elkezdte az ő táskáját hordani vadászatra. Azóta sorra lövik a vadakat. Első nap kettőt lőtt, a másik vadásztársa pár nappal később lőtt egy másikat. A másik ilyen pedig a családomban történt, az unokahugom szokott varrni, a nagymamája varrónő volt. Amikor nem ment a cérna a lyukba, akkor tőle kért segítséget és belement neki. Én nem tudom elképzelni hogy ezek csak véletlenek.

okt. 14. 16:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

főleg ha azt állítod h nem tiltottál...


Alul ki van írva h:

ma 17; 25 Privát üzenet.

a Privát üzenetre kell kattintani ha valóban akarsz rán írni.


senki nem hülye!

ha kerülsz akkor írtad volna meg h unsz és csak az egódnak esett jól h nagyképűsködj!

okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Mazouku válasza:
0%
Na, végre, hogy más is észre veszi, hogy Grimfox csak egy trollkodó kontár! Imádom az ilyen leleplezéseket!!!
okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Grimfox ***** válasza:
100%

Gondoltam ha fontos hogy írjak, majd jelzed privátban. Nem én akarok neked írni, úgy látszik, te akarsz tőlem valami elég fontosat ahhoz, hogy itt dühöngj.

Lábjegyzetként szólok, hogy az elküldött özenetekben "ismeretlen felhasználó" névre ment a levél. Gondolom amíg nem írsz vissza, nem látszik a neved.

okt. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon hosszú ideje, hogy nem hiszek a véletlenekben. Minden okokkal történik. Nem hiszek semmiben ami a legapróbb dolognak is, csak a véletlen műve lenne.
okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
17%
Csak véletlen dolgok léteznek.
okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!