Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm vadász, az édesapja is az volt. Sajnos nemrég meghalt az édesapja, és pár hete elkezdte az ő táskáját hordani vadászatra. Azóta sorra lövik a vadakat. Első nap kettőt lőtt, a másik vadásztársa pár nappal később lőtt egy másikat. A másik ilyen pedig a családomban történt, az unokahugom szokott varrni, a nagymamája varrónő volt. Amikor nem ment a cérna a lyukba, akkor tőle kért segítséget és belement neki. Én nem tudom elképzelni hogy ezek csak véletlenek.

okt. 14. 16:00
1 2 3
 1/25 Grimfox ***** válasza:
100%
Véletlennek nem véletlen, de több magyaráza is lehetséges rá, egyik sem rövid és egyszerű magyarázat, és nem igazán lehet eldönteni, a kettő közül melyikről van szó. Minden esetre szerencse, hogy pozitív dolgok öröklődtek így az utódokra, nem pedig valami kellemetlen örököltek meg a felmenőktől.
okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Húha, én ennél sokkal összetettebb, 100 szálon futó ilyen “véletlen egybeesést” tudnék mondani, mégsem találtam a mai napig rá válaszokat.

Ebben amit leírtál szerintem még semmi misztikus nincs

okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

#2

De azért érdekes

okt. 14. 16:45
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
Grimfox igazán írhattad volna priviben h meguntál stb. és letiltottál. kössz a semmit!
okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

3 az én életemben negatív oldalról történtek ilyen dolgok, ezért nekem ez amit most leírtál már fel sem tűnne…


Illetve nem ilyenek hanem olyanok, amiket ha leírnék el sem hinné az ember lánya

okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Grimfox ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy letiltottalak. Melyik nick vagy, akivel levelezek?
okt. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
nem itt kell kérdezni hanem privibe. amit írtam privibe arra nem reagáltál ezért írok itt. de min1!
okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
8%
csak játszod mindenhol az okosat a segítőkészet, de valójában csak a rövid ideig tartó irogatásokkal növeled az egódat, ahogy itt mindenki. csak te közben játazod a szentet!
okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

az üzik amiket írtál azok is törlődtek pedig én nem töröltem semmit se. azt is írta a gyakszisok h ez is akkor van ha tilt az illető. kössz a semmit és csak növeld a nagyképű egódat!!!

csak simán írhattad volna h meguntál v vmi.

okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Grimfox ***** válasza:
38%
Szerinted hány emberrel levelezek egyszerre? És honnan tudjam, hogy épp melyikük vagy? Maximum stílus alapján tudnék tippelni, de azzal se megyek sokra.
okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!