Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Ezek csupán véletlenek lehetnek?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm vadász, az édesapja is az volt. Sajnos nemrég meghalt az édesapja, és pár hete elkezdte az ő táskáját hordani vadászatra. Azóta sorra lövik a vadakat. Első nap kettőt lőtt, a másik vadásztársa pár nappal később lőtt egy másikat. A másik ilyen pedig a családomban történt, az unokahugom szokott varrni, a nagymamája varrónő volt. Amikor nem ment a cérna a lyukba, akkor tőle kért segítséget és belement neki. Én nem tudom elképzelni hogy ezek csak véletlenek.

okt. 14. 16:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg ne itt beszéljétek meg légyszi, azt hiszem válasz jön a kérdésre :)
okt. 14. 17:01
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
üziben is írtam h törlődtek amiket írtál. itt is írom. de mivel tiltottál gondolom nem nézted az üziket s most sem írsz privibe.
okt. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
29%
látod h nem ír privibe... csak itt álszenteskedik.
okt. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de stílusod és írásképed alapján, én el sem olvastam volna amit írsz

Lol

okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
másik profil...gratula h ennyire gyáva vagy! inkább privibe osztanád az észt!
okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
25%
ja, bocs nem másik profil, hanem csak beállítottad h ne látszódjon a neved. gyáva nyúl vagy!
okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Grimfox ***** válasza:

Nem tudom milyen nickre írjak, ha nem mondod meg itt. Mivelhogy nincs feltüntetve. Szívesen megbeszélném privátban, de lövésem nincs, melyik nickre írjak. Ha nem mondod meg, nem is fogom tudni. Esetleg ha írsz privátban egy üzenetet, akár üresen is, akkor tudni fogom, kinek kell válaszolni.


Kérdező, nyugodtan kérheted ennek az üzenetváltásnak a törlését a moderátorok biztosan szívesen segítenek. Semmi köze a kérdésedhez, és még zavaró is.

okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
18%

most itt is írhatsz rám privibe...

ott van alul h Privát üzenet.... ne állszenteskedj, ne játszd a hülyét!!!

okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

AKKOR GYÁVÁSKODJ ÉS ÁLLSZENTESKEDJ!

Gyáva nyúl vagy csupán!

Gratulálok hozzád!

okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja h neked is ez a szórakozásod... te is csak egy undorító troll vagy!


mondom h én nem tiltottalak!!!

hiába írok privibe ha te ott sem írsz rám és itt se írsz rám privibe. senki nem dől be ha most sem írsz rám itt privibe...

okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!