Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha meghalok és átlagos ember...

Ha meghalok és átlagos ember voltam akkor tudok választani, hogy a Mennyországba vagy a Pokolba menjek?

Figyelt kérdés

okt. 5. 21:46
1 2 3
 21/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

"Tudom mert ide s tova már lassan 10 éve hogy oda járok vitázni."

Én nem azért járok a Gyakori Kérdésekre, hogy vitázzak.

Legfeljebb megtalálnak trollok is.

Szakmai témákban tudást és több évtizednyi tapasztalatokat osztok meg, amikor ott elfogynak a kérdések, benézek az Ezotériába is.

Utálok vitatkozni, de ha megtalálnak irritáló dolgokkal, azt sem lehet szó nélkül hagyni.

Nyilván előfordulnak néha olyan válaszok, amit én sem tudok szó nélkül hagyni, de nem ez a cél, csak mellékhatás.

Vitás helyzetben viszont nem foglalkozom a másik leminősítésével, mert az olyan megalázó, gyerekes húzás lenne. Mint akinek elfogy a szellemi muníciója, ezért inkább sunyiban odaszúr egyet.

Sőt, mindig meghagyom neki az örömet, hogy gyönyörködjön a saját 100 %-ában (amit sok esetben magának generált), mert ez olyan szánalmas.

okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Szakmai témákban tudást és több évtizednyi tapasztalatokat osztok meg, amikor ott elfogynak a kérdések, benézek az Ezotériába is."


Ami azt jelenti, hogy az Elektronikus eszközök kategóriában olyanokra válaszolsz, hogy hol találhatóak a telefonszámok a telefonon. És bár nem foglalkozol a válaszok értékelésével, azért sűrún nézegeted a toplistás helyezésedet, ahogy itt írod:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__128..

23. hozzászólás


De miért nem mész át egyszer a Tudományok kategóriába és mondasz valami hasznosat? Mert ott nem tudsz hozzászólni?

okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Hagyjuk már ezeket a rosszindulatú kiforgatásokat! Pont azt írtam, hogy engem nem érdekel, csak provokációra reagáltam.

Kérdések közül is kipécézel egyet, évek terméséből, milyen munka ez?

Tessék visszatérni a témához, kérdésekre válaszolgatni, ami az oldal funkciója.

----------------

Idézet a szabályzatból:

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe a következőket:

- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

22-es, igazad van.

Nem tudom megérteni, hogy vajon miért látogat valaki olyan kategóriát és ír be oda rendszeresen, mint az ezotéria, ami egy elég speciális téma, ahol tudja, hogy a véleménye élesen eltér az odaírók többségétől. Ráadásul gyakran provokatív, sértő stílusban. Akkor viszont, ha mindenképpen írni akar, számolni kell a következményekkel, hogy ez nem tetszik az ezotériába látogatók és írók többségének. Már lassan mindenki tudja, hogy mi erről az egészről a véleménye, hogy kőkemény materialista, ateista, mégis valami számomra rejtélyes okból kifolyólag mindig benéz és beírogat ide. Kíváncsi vagyok, hogy például a vallás kategóriát is ilyen intenzíven látogatja-e.

okt. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

Szokás szerint megint meg kell jelenni Igazad Van Bólogató Jánosnak is.

- Kérdésekre válaszolunk.

- Jönnek új kérdezők.

- Kinek van ahhoz köze, ha én egy új kérdezőnek hobbiból ismét válaszolok? Akár ugyanolyan kérdésre ugyanazt? Milyen jogon szólsz te bele más időtöltésébe, ha az még csak szabályt sem sértett? Miközben te rendszeresen szabályt sértesz, más felhasználó kipécézésével, rendszeres kötekedéssel?

Ez egy kérdezz-felelek oldal.

Az oldal szellemével akarsz szembemenni, más válaszolókat akadályozni, mert te összeférhetetlen vagy, állandóan kötekedsz?

Itt alább is válaszoltam már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszk..

66. válasz

-------------------------------------------

Személyeskedést ismételten kérem befejezni!

-------------------------------------------------

Idézet a szabályzatból:

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe a következőket:

- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

okt. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!