Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meghalt szeretteink a...

A meghalt szeretteink a túlvilágról látnak minket?

Figyelt kérdés

Látja, ha sikert érek el? Büszke rám?

Látja, ha sírok, mert hiányzik?



júl. 31. 20:44
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
53%
Nem azok.
aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Miért nem azok?

Alapvető fizikai folyamatokon alapulnak. Gondolatot meg lehet érezni (műszerrel), meg lehet fejteni, és kelteni is lehet.

Tudod, ez nem hasraütésre megy!

aug. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Jaj, ez megint csak értelmetlen vitákba torkollna. Lehet, hogy valamilyen műszerekkel elváltozásokat lehet érzékelni az agyban gondolkodás alatt, de hogy műszerekkel kelteni is lehet, erről én nem hallottam. De az a lényeg, hogy az agy az egy közvetítő eszköz, nem maga az agy kelti a gondolatokat. Ezt a materialisták képzelik így, akik az emberi szervezetet meg általában mindent sejtek tömkelegének a véletlenszerű összjátékának tekintik.

De ahogyan mondtam, hagyjuk ezt abba, erről felesleges vitatkozni, csak energia meg időpazarlás, mert itt világnézeti ellentétekről van szó.

aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

"nem maga az agy kelti a gondolatokat"

Ezt kellene bizonyítanod.

De a tiltakozásodból is látszik, hogy erre nincs bizonyíték. Egy agy pont úgy működik, ahogy az idegsejtek működéséből következik.

Akkor pedig nincsen külső parancsoló. Ezt egyébként tiltja az energiamegmaradás is.

aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Ez már túlmutat az anyagi dolgokon, emiatt nem lehet bizonyítani. De attól még létezik. És emiatt értelemszerűen fizikai törvényeket sem lehet rá vonatkoztatni. Ezért írtam, hogy világnézeti ellentétekről van szó.
aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Akkor mutasd meg, hogy az agy hol működik másképp, mint amit a fizika mond.
aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Nem.
aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!