Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a halálos...

Tapasztalatok a halálos ágynál? Mit láthatnak pl a rákos betegek miellőt meghalnak? Mit mondanak? Beszélnek haláluk elöt a túlvilágrol?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mamám pár nappal halála előtt (Szívinfakrtus után túl gyenge volt a szíve) arról beszélt, hogy mindig mikor lehunyja a szemét, egy hatalmas erdőt lát tele manókkal plusz az egész családot manóruhában. Meg ami furcsa volt, hogy az utolsó két napban szokatlanul sokat tisztálkodott. 2 óránként mosott fogat, folyamatosan törölgette magát stb. A tekintete is üveges volt. Az utolsó napokban már az volt észrevehető, hogy már nem teljesen ő van ott velünk. Ő már készült az utazásra.
2016. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
én már több olyannál is voltam akik éppen haldokoltak, de semmi ilyen nem volt, csak amolyan teljes rezignáltság és néz maga elé mereven. megérzik ezt az emberek is és ilyenkor már abszolút nyugodtak, semmi extra.
2016. ápr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én édesapám rákos volt utolsó napjá n kijelentette hogy meghalok és abban a pillanat ba el is ment... Ezért kérdezem hogy másoknál is voltak ilyenek?
2016. ápr. 16. 21:38
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
sztem ha nem is percre pontosan de igen, megérzik a halál közeledtét. az állatok is, az emberek is.
2016. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 death42 ***** válasza:
52%
Még nem haldokoltam, nincsenek ilyen tapasztalataim. Amit látnak abban az alapotban az az a látásért felelős inger, amit az oxigénhiányos agy idéz elő. Az agy próbál minél több ingert fenntartani. Ez ugyanolyan, mint amikor a tűzoltók próbálnak tüzet oltani, de ők is bent égnek a házban.
2016. ápr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

na azért nem egészen.

nyilván vannak oxigénhiány okozta tünetek, de nekem az a tapasztalatom h sokszor meglepően tisztán látják a helyzetet.

2016. ápr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 death42 ***** válasza:
42%

#6 A te dolgod, hogy mit hiszel. De ez a szöveg, hogy "na azért nem egészen" már rég kiment a divatból. Szoktál LSD-zni? :D Ők is gyakran összekeverik a hallucinációkat a valósággal.

Gondolom, akik már a halál árnyékában vannak érzik, hogy az élet elhagyja a testüket. És van olyan mechanizmus is, mint egyes állatoknál. Például vannak bizonyos állatok, akik előre megérzik a halálukat és elmennek meghalni.

A halálos ágyon az ember félre beszél, már aki ébren van. Akik alszanak azok köszönés nélkül csak elmennek.

A halál olyan sorozatgyilkos, aki megmenti az emberiséget a túlnépesedéstől. Ő valójában egy mártír, annyi különbséggel, hogy ő soha nem hal meg, de nem is él.

2016. ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
sötétséget és félnek
2016. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Az én mamám szobájában az utolsó két napban szokatlanul hideg lett. Nyár volt, 35+ odakint, de a szobában jéghideg volt.

Amikor beszélt, akkor a fiatal éveiről beszélt. Mivel oviban dolgozott, ezért folyton azokat a gyerekeket szólongotta, akik akkor körülvették. Minket már nem ismert meg.

Illetve bámulta az egyik széket, ami ott volt szintén a szobában. Amikor bent voltam, a szék recsegett, mintha valaki ülne rajta. Én nem láttam senkit, csak a széket hallottam. Ő viszont talán látta, hogy ki van ott.

2016. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

nos, tehát:

nem képzelgek, nem a fantázia, és nem is hit kérdése. mint írtam, egy dolog ami az oxigénhiányos állapotban fel tud lépni, csak tudod én több embert is láttam már meghalni is ill. pont a halála előtt is 10 perccel, aztán meg én magam is eddig 2x voltam a halál torkában (1x újra is élesztve), szal hidd el, tudom mit beszélek, nem képzelgek. Viszont semmi ilyesmi nem volt soha és ők se számoltak be olyanokról, mint a sötét alagút meg a fény a végén meg tudom is mi, olyankor az emberen egy iszonyú nagy rezignáltság vesz erőt és amolyan minden mindegy állapotba kerül. Hidd el, ahogy az állatok is, ez az ösztön az embernél is működik, és bizony megérezzük a halálunkat.

2016. ápr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!