Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tapasztalatok a halálos...

Tapasztalatok a halálos ágynál? Mit láthatnak pl a rákos betegek miellőt meghalnak? Mit mondanak? Beszélnek haláluk elöt a túlvilágrol?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 16. 20:49
1 2
 11/15 death42 ***** válasza:
54%

#10 Nekem semmi közöm, hogy képzelegsz vagy fantáziálsz. De mindenképp hitnek nevezném.

Megérezzük a halálunkat, ugyanis ennek vannak mélységei. Ezt úgy lehet legjobban demonstrálni, mint amikor például felálltunk egy 10-es skálát, hogy mennyire érezzük magunka jól.

Láttam már halottat és haldoklót is, de mégsincsenek tapasztalataim ezzel kapcsolatban. Láttam egy holttestet és haldokló embert, akik félre beszéltek. Nemtom, ezek tapasztalatnak számítanak?

Beszéljük a túlvilágról, hogy elűzzük a bennünk lévő félelmeket?

2016. ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 death42 ***** válasza:
72%

Ahogy látom itt sokan nem értékelik az egyenes és hasznos választ, vagyis értékelni értékelik, csakhogy különbséget nem tudnak tenni az értékes és értéktelen között, vagy ha mégis akkor is valamilyen személyes okból lenyomják a válaszokat és szimpátiából a haszontalant felnyomják az egekbe..:D

Nem mintha zavarna, éppen ellenkezőleg. Bosszantani nem bosszant, inkább sajnálatnak nevezném ezt az érzést.

2016. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
48%
Amikor ,,hallucinálnak" az nem az oxigénhiány miatt van.Van amikor az agyi aktivitás teljesen megszűnik akkor amit látnak az nem hallucináció hanem a felsőbb ,,dimenzió" vagy ,,tudat" kapuja.
2016. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 death42 ***** válasza:
54%

#13 Felsőbb dimenzió? :D

Figyelj, aki nem mutat agyi aktivitást az hivatalosan is agyhalottnak nyilvánítjuk. Akit mégis valahogy csodás módon visszahoznak onnét csak egy darab zöldség marad belőle. Mondjuk ez hasznos is lehet a szervek miatt. Nincs olyan ember, aki visszajött a halálból. Mondhatod, hogy volt olyan meg ilyen ember, aki a halálból visszatért, de nem vehető komolyan.

2016. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Én ha rákos lenék leiskoláznám az orvost mer minden rák elenes tudományos ciket elolvasnám és követelném az álamon hogy mensenek meg több miliárdok árán, és még így kisérleti alany is lenék így nemártana némi tiszteletdíj:'D
2016. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!