Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meghalt szeretteink a...

A meghalt szeretteink a túlvilágról látnak minket?

Figyelt kérdés

Látja, ha sikert érek el? Büszke rám?

Látja, ha sírok, mert hiányzik?



júl. 31. 20:44
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Néhány nem materialista, így akartam írni.
aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Pedig, #30, a #27 teljesen jól írta le ezeket a problémákat.

Csak egyedül a végkövetkeztetés rossz belőle, mert ez így együtt továbbra sem cáfolja a lélekvándorlást.

Tehát most valóban te következnél, hogy hozzad:

1: a PONTOS leírásokat. Hogyan is működik ez az egész?

2: a BIZONYÍTÉKOKAT. Na, ez meg nincsen.

aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, száz százalékos pontossággal nem lehet leírni, de akiben egy minimális szintű nyitottság sincsen, úgy nem érdemes ezzel az egésszel foglalkozni. Leírások azok bőven vannak, sok-sok ezer oldalnyi terjedelemben. Hogyha valaki élből elutasítja ezeket, azzal mint fentebb említettem, az ne foglalkozzon ezzel, de ugyanakkor ne is ossza az észt, mint itt a 27-es teszi, meg sajnos sokan mások is.
aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:

Ez azért gond, mert ahogy a #27 is képes volt röviden ÉS értelmesen összefoglalni a lényeget, úgy neked is képesnek kell lenned erre.

Ha nem, akkor ott valami baj van.

aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen semmi baj. Csak ez a téma rendkívül bonyolult és sokrétű, összetett. Itt a létezés nagy kérdéseiről van szó! A 27-es azért volt képes viszonylag röviden leírni a saját álláspontját, mert nagyon felszínesen és elutasítóan áll hozzá. Én viszont szeretném még rövidebbre fogni, mert sem időm, sem energiám nincsen értelmetlen vitákra. Megtettem ezt már sok éve is itt ezen az oldalon, de elegem lett a napokig tartó értelmetlen vitákból a materialista emberekkel. A hozzászólásaim főleg azoknak szólnak, akikben van valamennyi nyitottság. Elvégre ez az ezotéria rovat.
aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
61%
OK, akkor kezdjük ott, hogy mi a lélek? Aztán ha meggyőztél ennek a létezéséről, akkor mehetünk tovább, hogy mi vándorol és hova.
aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
43%
A lélek maga az érzelem az emberben! Nem?
aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
25%

ma 19:24

NEM!

aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Én nem a 38-as vagyok. Szerintem sem magát a lelket jelenti, de ez a gyökere, mivel nem egy anyagi természetű dolog az érzelmek világa sem. Ez egy összetett, sokrétű rendszer. Ugyanúgy maguk a gondolatok és vágyak sem fizikai dolgok.
aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
29%
De, azok.
aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!