Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A meghalt szeretteink a...

A meghalt szeretteink a túlvilágról látnak minket?

Figyelt kérdés

Látja, ha sikert érek el? Büszke rám?

Látja, ha sírok, mert hiányzik?



júl. 31. 20:44
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
72%

#20 Bocs, nem láttam az ajtón a kiírást, hogy "Belépés csak akkor, ha te is abban hiszel, amiben mi."


Ez a baj veletek, hogy a leglaikusabb kérdező legelemibb kérdéseinél is elkapartok a válaszon, mert annyira inkoherens az egész hitvilágotok.

aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
ma 14:01 Nehogy te mond már meg hogy ki lehet itt és ki nem?
aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
87%

Igazából egy a probléma ezzel a "látással": hogy akkor neked is látnod kéne őt. Ez kétirányú dolog.

Tudod: energiamegmaradás.

Persze előfordulhat, hogy nehéz észrevenni, mert ő egy kulcslyukon (vagy valami hasonlón) keresztül néz, de a tudomány már akkor is kiderítette volna.

Szóval igen jó eséllyel senki se néz téged az elhunytak közül (sem).

aug. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

Nem értem mit írsz. Mi az hogy inkoherens? Ismerem a szót de nem tudom a jelentését. És mi az, hogy "elkaparunk a válaszon"?

Nincs megtiltva a materialisták hozzászólása, csak egyszerűen nem értem! Én sem járok be olyan kategóriákba, amik nem érdekelnek!

aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Ezt a 21-esnek írtam.
aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Látom, már töröltetgeted is a neked nem tetsző válaszokat!?
aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
62%

#24 Mi az inkoherens? A szó jelentése szerint belső összefüggések nélküli, egymásnak ellentmondó dolgokat tartalmazó.


Tessék, levezetem.


Szeretteink lesnek-e minket a túlvilágról?

#13 "Igen,mert a halál pillanatában csak a test szűnik meg létezni,a lélek az újjászületik."


Mi ebben az inkoherens? Tegyük fel, a fenti állítás igaz! Ebben az esetben a lélek egyszerre megjelenik egy új testben ÉS nézi a még élő utódait.


Oszteztígyhogy? Ráadásul a fenti állításból következik egy csomó minden továbbra is nehezen feloldható (ha egyáltalán) probléma, lsd. a #14-et! (Mi van, ha nincs szabad test? Mi van több a születés az adott pillanatban, mint a halálozás? Hová mennek addig a lelkek, amíg nem szabadul fel test? Honnan jönnek, ha túl sok a születés ? Lsd. az emberiség emelkedő létszámát, ezek releváns dolgok! Vagy mi történt mondjuk Hiroshima idején, amikor hirtelen egy szempillantás alatt egy csomó ember meghalt?


Na, erre jön a válasz, hogy "ezeket mind meg tudjuk cáfolni, de nem fogjuk, mert úgyse hinnéd el". Ja, értem. Majd a boltban én is azt mondom a pénztárosnak, hogy "De nénikérem, higgye el, hogy én ezt a sokat mind ki tudnám fizetni, de most elégedjen meg annyival, hogy nem fogom! Csókolom!" Ez azért elég gyenge, nagyon kevés.


Ez volt az "Elkapar a válaszon." rész. Megpróbálja, de elindulni sem sikerül vele, mint amikor nagy gázt adsz a kocsinak, motornak a kavicsos úton, és csak állsz egy helyben.


És miért gondolod, hogy a materialistát nem érdekli az ezotéria? A tudomány nagyon szép, sok mindent megmagyarázott eddig, sok mindent meg is fog még, de egy csomó minden van a kettő között, túl azon, ami már biztos, de nincs még ott, hogy bizonyított, magyarázott legyen.


Ki tudja, hogy az ezotéria mikor tapint rá valamire? Mikor sikerül valamit bebizonyítania?


De amíg az ezo az horoszkóp-láttam a medvedisznóembert, a reptiliánok meganáldildóztak dolgot jelenti, addig az is jó szórakozás, hogy néha időt és billentyűzetet nem kímélve (és vállalva az óhatatlan lepontozást, de 5000+ válasznál ennyi igazán belefér, nem fog falhoz vágni) egy kis fényt vigyek a sötétségbe.

aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim válasza:
68%
Vagy igen vagy nem (szerintem igen), de élj úgy hogy büszkék legyenek, ha látnak.
aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
67%
Erre senki élő nem tudhatja a választ
aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

#27 Te beszélsz lepontozásról, miket írsz itt?! Én sokkal jobban le vagyok pontozva! Jelenleg 73%-on vagy, hát ez szerintem messze nem lepontozás!

A másik meg, hogy nem én írtam azt, hogy a lélek rögtön újjászületik a test halála után! Lehet, hogy ő sem úgy gondolta, hogy rögtön!


A születések és halálok arányáról, és hogy ezzel kapcsolatban mi történik a lelkekkel, sokáig tartana kifejteni, de ezt már leírtam! Meg ahogyan hozzáállsz ehhez az egészhez, nem is lenne értelme.


Az egész ezotériát rosszul értelmezed, felszínesen, szélsőségesen elfogultan. Én is ugyanúgy megkérdezhetném, hogy vajon mitől vagy ennyire biztos a magad állításaiban? Én a helyedben nem lennék ennyire magabiztos!


Ha te meg bejársz ide, akkor meg ti se legyetek kiakadva, hogyha a tudomány rovatba esetleg egy nem materialista hozzászóló beír!

aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!