Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy amikor...

Miért van az hogy amikor pozitív, jókedvű és békés vagyok, betalálnak ezek a nagyon negatív, rosszkedvű, erőszakos emberek?

Figyelt kérdés

Úgy jönnek a pozitív energiára mint légy a szarra!


Teljesen le akarnak húzni, provokálnak, kötekednek, feszültséget gerjesztenek, mintha le akarnának hozni az életről!


Van egy csendes szoba és megtelik utána gomolygó, sűrű, nehéz energiával, amiben senki sem érzi jól magát!


Ha leállítom az embert, meg se hallja, nyomja tovább ami a fejében van!


Mintha lenne egy szép váza és össze akarnák törni!


Borzalmas ez az állapot!


Hogy jön létre így a kint és a bent harmóniája?


Mitől van ez?



júl. 25. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem is mindig megtalálnak ezek az egyedek. 🤨🙄
júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Neked milyen tapasztalataid vannak? Csak körvonalakban.
júl. 25. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Mefityisztó vagyok.


Vannak az energia vámpírok, akik mások lélek energiájából táplálkoznak és próbálják kiszipolyozni az áldozatukat. Lefetyelik a lelki erőt és a testi fényt maguk után hagyva az elkeseredettség üres porhüvelyét.


Régóta követem az okkultizmus ezen formáját és már sikerült kidolgoznom pár önvédelmi technikát az ilyenmek ellen.

Szoktam találkozókat és szeánszokat tartani a témában, akit érdekel meg tudja hallgatni a szemináriumomat.

júl. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez most komoly téma, de ez a rész tetszett:


"Vannak az energia vámpírok, akik mások lélek energiájából táplálkoznak és próbálják kiszipolyozni az áldozatukat. Lefetyelik a lelki erőt és a testi fényt maguk után hagyva az elkeseredettség üres porhüvelyét."

júl. 25. 16:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Szia! Ne haragudj hogy ide írom ki, nyugodtan igénybe veheted a kérdés alatti felületet mert a privikre nem nagyon szoktam válaszolni, mindazonáltal köszi!


"Nálam is sokszor ez a helyzet, itthon mindenki negatív, ordibálnak, veszekednek mert gyerekesek. Múltkor mentem volna valamerre, erre elkezdik, hogy ne ilyen ruhát vegyek fel, aztán volt belőle 1 órás vita amit megnyertem de utána már kedvem se volt menni sehova."


Így van, BETALÁLNAK, gyerekesek, megnyered (belül tudod), kedved sincs utána, ez mind IGAZ!

júl. 25. 17:54
 6/9 A kérdező kommentje:

OSHO-nak van egy ilyen története az egyik könyvében, már aki olvasta:


"Egyszer eljött hozzám egy nő, India egyik leggazdagabb emberének felesége, és azt mondta nekem:


- Meditálni akarok, de a férjem ellenzi.


Megkérdeztem tőle:


- Miért ellenzi a férjed a meditációt?


Így felelt:


- Azt mondja: "Olyannak szeretlek, amilyen vagy. Nem tudom mi fog történni a meditáció után. Ha meditálni kezdesz, óhatatlanul megváltozol; és én nem tudom, hogy vajon akkor is tudlak -e majd szeretni, hiszen más ember leszel."


Azt válaszoltam a nőnek:


- Igaza van a férjednek - a dolgok egyértelműen mások lesznek. Szabadabb leszel, függetlenebb. Több öröm lesz benned, és a férjednek meg kell tanulnia egy új nővel együtt élni. Talán úgy már nem fogsz tetszeni neki, talán alacsonyabb rendűnek érzi majd magát. Jelen pillanatban felsőbbrendűséget érez. Igaza van a férjednek; mielőtt a meditáció útjára lépsz, meg kell fontolnod ezt, mert veszélyek leselkednek rád.


Nem hallgatott rám; elkezdett meditálni. Azóta elvált. Néhány évvel később eljött hozzám, hogy elmondja.


- Igazad volt. Minél csendesebbé váltam, annál dühösebb lett rám a férjem. Sosem volt annyira erőszakos - valami furcsa dolog kezdett történni - mesélte. Minél csendesebbé és békésebbé váltam, ő annál agresszívabb lett.


Az egész hímsoviniszta elméje veszélybe került. El akarta pusztítani a nőben megszülető békét és csendet, hogy felsőbbrendű maradhasson. És mivel ez nem történhetett úgy, ahogy ő akarta, elvált a nőtől.


Nagyon furcsa világ ez! Ha békéssé válsz, megváltozik a kapcsolatod az emberekkel, mert más ember leszel. Ha a kapcsolatod a nyomorúsághoz kötődött, az a kapcsolat talán teljesen eltűnik."

júl. 25. 18:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Ennél csak az rosszabb amikor akkor találkozol az ilyen fajta emberekkel amikor neked is rossz kedved van, nincs jó hangulatod. Mert ugye az ember nem lehet mindig vidám. Ilyenkor, mintha leszívnák az agyamat teljesen, egy kis alvás legtöbbször segít ilyenkor nekem.
júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem sok alvás. Nagyon sok alvás! 🙂
júl. 26. 13:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, nem csak az ellentétek jelenhetnek meg (a nagy fény nagy árnyékot vet), de a hasonló dolgok is vonzhatják egymást, az utóbbi azért gyakoribb mert jelen van a szinkronicitás, minél inkább összhangban van magával az ember, annál jobban. De vannak ilyen nagyon kirívó esetek is amiről a kérdés szól.
júl. 26. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!