Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik hallják az átlagos...

Akik hallják az átlagos emberi észleléstől eltérő frekvenciákat is! Ha vagytok itt ilyenek, írjatok?! Nektek milyen frekvenciájú rezgés jön a tenyeretekből? Alfa? Vagy ezt minden ember hallja, ha odafigyel?

Figyelt kérdés

Pl amikor a füleden van a tenyered és ha alfa frekvenciájú rezgés jön a tenyeredből, hallod az alfa hangot.


Nem arra gondolok, amikor belehallgatsz egy üres csigaházba vagy bödönbe.



jún. 16. 15:48
 1/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
29%

Aki ilyeneket hallani vél, annak nem ez az egyetlen problémája.

Gyakran társul hozzá zavaros tekintet és a háta mögött összesúgó, kacagó emberek.

jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Én például hallok olyan magas hangokat, amit embernek (főleg 34 évesen) nem kéne, pl. ultrahangos vakondriasztók, denevérek, stb.
jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
ha arra hondolsz h hallom ahogy a tenyerem hozzáér a fülemhez és esetleg a hajamhoz, akkor...
jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

En hallottam

Aztan egy bogar volt a kezemen az zummogott 😂🤣

jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is hallottam kb. 25 éves koromig magas frekveciájú hangokat, de most már nem. 33 vagyok, a hallásom gyengült. Már nem hallom ezeket. Vagyis igen, ha jól oda figyelek, de eddig probléma nélkül egyből felfigyeltem ezekre a hangokra. Most csak akkor hallom, ha mondják, hogy szól, magamtól nem jövök rá, és jól kell figyeljek, akkor meghallom.

De amúgy a tenyerem semmilyen hangot nem adott ki, sem most, sem ezelőtt.

jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez normalis, a fiatalok halljak a 20 000 Hz-hez kozeli frekvenciakat, de ez a kepesseg az eletkorral egyre csokken... ebben semmi extra nincs.
jún. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!