Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A smiley dog creepypastának...

A smiley dog creepypastának lehet valami valóság alapja?

Figyelt kérdés
Régebben láttam a képet egy vícsorító kutyát ábrázol aki a sötetben van igazából nem olyan ijesztő annyira de azért mégis van benne valami nyugtalanító. Először azt hittem nem igaz de miután jobban belegondoltam lehet benne valami igazság hiszen az eredeti képet törölték a másik meghogy vannak olyan emberek akik fogékonyabbak az ilyesmikre (köztük én is) és így kell érteni a "megörűlést" hiszen ha valaki sokáig kattog ezen vagy más hasonló creepypastán akkor felzaklathatja (de mondjuk attól még nem őrült az ember de valami hasonlót képzelek el) szerintetek van valóság alapja?

jún. 4. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Mert miről szól, valaki sokáig nézett egy kutyás képet és megőrült? Ez talán lehetséges, más kérdés, hogy attól a képtől megtörtént-e...
jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
52%

"Fogékonyság" enyhe kifejezés. Vannak emberek, akik bele tudják lovalni magukat ilyen vagy hasonló dolgokba, de nekik eleve van bizonyos pszichiátriai problémájuk, ami kezelést igényelne.

Aki pszichésen rendben van, annak semmi.

Van tapasztalatom a témában (mármint nem önmagamról), ezeket nem csak én találom ki.

jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te tanultál ezekszerint pszichológiát?
jún. 6. 19:28
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy pszichológia versus pszichiátria?
jún. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!