Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért rettegek a haláltól?

Miért rettegek a haláltól?

Figyelt kérdés

Hetek óta egész napom ez tölti ki, ezzel kelek ezzel fekszek, aludni 2-3 órát tudok. Semminek nem látom értelmét. Minek dolgozzak, sportoljak, olvassak ha vége lesz? A saját gyerekemhez alig van kedvem, mert fáj hogy tőle is el kell majd válni. Szédülök, fáj a fejem, hányingerem van, enervált

vagyok, gyomorgörcsöm van, szorít a mellkasom néha. Én egyszerűen nem akarok meghalni, bármit megtennék a világon, hogy elkerüljem. 29 éves vagyok, nem öreg, de ez se garancia semmire. Ha beszélgetek valakivel barátnő, kollega, kicsit elfelejtem, aztán pl elválunk és újra rámtör. Nem akarok egyedül lenni sem egy percre se. Van sok barátom, de éli mindenki az életét, nem akaszkodhatok másokra folyamat, mert rosszul vagyok. Pedig szívem szerint odaköltöznék valamelyik barátomhoz kb, csak legyen kivel beszéljek. Itthon itt a férjem és a lányom, de valahogy ők nem tudják terelni a gondolataim, mivel miattuk is aggódok.


Hogy lehet hogy vannak olyan emberek, akik nem félnek ettől?


máj. 6. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%

9 sajnos nem én vagyok a jó ember erre aki ezt meg tudná mondani

Én többszörösen hátrányos helyzetből jövök, születésem óta kódolva volt a depresszió és szorongás. Közben a spirituális dolgokba is nagyon belekeveredtem, csak még rosszabb lett


A pszichiáter meg nem úgy megy hogy bemész, ad neked egy fasza gyógyszert aztán minden happy és élsz tovább boldogan arufeltöltőként( mert ugye egy pszichés betegnek sosem lehet jó munkája)


Vannak olyan napok amikor meglátom hogy meghalt egy totál ismeretlen celeb és emiatt azt gondolom hogy én is meghalok holnap és kapom a panikrohamot


Úgy hogy közben már volt öngyilkossági kísérletem csak nem vettem be elég gyógyszert és 2 nap múlva felébredtem kiütve

máj. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
0%

11.

...mert a spiritualizmus zsákutca. Pont ezt szoktam magyarázni, hogy sokakat mentális problémák visznek ilyen irányba.

A haszonlesők ezt ki is használják.

Ifjúkori kíváncsiság még hagyján, ép ember látja, hogy hülyeség és továbblép.

máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%

12 hat sajnos vannak már olyan élethelyzetek amiket képtelenség racionális szempontból megközelíteni, ezért kell a spirituális oldalhoz fordulni.

Ne akard hogy elmeséljem az életem és a helyzetem de nem lehet mindent a rossz pszichére fogni.

máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
18%

13.

Miért lenne képtelenség? Ahogy Isten sem segít, más sem segít.

Szerencsés vagy balszerencsés események mögé sincs értelme látni semmit, a matematikai esélyeken túl. Vagy épp az ember saját hibáit mentegetni kitalációkkal.

Segítségért imádkozni stb.

Ezek értelmetlen dolgok.

Az embereknek meg kellene érteni, hogy senki nem több, nem fontosabb egy apró hangyánál.

A méhek is fontosabbak az embernél, nélkülük nagy bajok lennének.

Az ember nélkül "fellélegezne" a Föld.

máj. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
62%

10 jah igen csak az a baj hogy az ertelmesebbik része akik szeretnek gondolkodni és értelmet keresni valamiben, azoknak ez a válasz nem lesz elég

Nem véletlen sokkal gyakoribb a depresszió az okos emberek között…

Sokszor nem is értem hogy a nagy koponyák hogy nem őrültek bele abba hogy ok is bele lettek kényszerítve az életbe


14

Azért van már az a szerencse meg balszerencse amire nem lehet racionális választ találni

máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
33%
Tl, dr
máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!