Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idősen mesélt a gyereke...

Mennyi idősen mesélt a gyereked előző életeiről?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a téma. Főleg mivel édesanyám egy évvel kisfiam születése előtt hunyt el.
ápr. 20. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
De ugye nem szoktad anyunak szólítani a kisfiadat?
ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt képzelem hogy újjászületett, csak hogy találkoztak mielőtt megszületett.
ápr. 20. 11:21
 3/8 anonim ***** válasza:

A neten asszem vmi 3 éves gyerek mesél folyton a masik anyukájárol szüleiről


[link]

ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen más az előző élet meg az elhunyt rokonok. Most akkor melyik érdekel?


Az elhunyt rokonokat általában max szellemként látják tapasztalják. De nem tudom mi csoda van egy szellemnek gyerekekben mikor a gyerektest csak egy fizikai test kozben a lelke lehet ezer éves öregemberé is.

ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
31%
Vagyis mióta nem vagy az ANYJA? Az anya felelős a gyereke szellemi képességeiért, nem bárki más. Hagyod magad szellemileg teljesen kihasználni, és így te is csak szemetet termelsz! A sajátodra gondolj kérlek, mert őt CSAK TE kérted! A reinkarnáció ilyen felfogásban egy káros. A reinkarnáció nem arról szól, hogy a még képzelődő, valóságot a képzelgéstől tudományosan megalapozottan megkülönböztetni nem tudó kisgyerekedet hallgatod az előző életéről.
ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
27%

A reinkarnáció mindenféle felfogásban csak önáltatás.

Amikor egy gyerek mesél előző életekről, vagy épp földönkívüliekről (ld. a svájci kislány esete), azt pedig megnézheti bárki, hogy szegény gyerek ránézésre sem ép, ahogy beszél, ahogy forgatja a szemét stb.

Saját édesanyja viszont a gyereket kihasználja, egész vállalkozást épített rá, embereket hülyítenek, könyveket ír róla, gyereket agymosás alatt tartja.

Úgyhogy ilyenek is vannak.

ápr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az alapján, amit kisgyerekes anyukáktól, illetve két óvónő ismerősömtől hallottam, leginkább óvodás korban jellemzőek az ilyen megnyilvánulások gyerekek részéről.


Pár évig volt olyan munkám, aminek kapcsán viszonylag sok olyan anyukával kerültem szorosabb, bizalmi kapcsolatba, akiknek óvódás korú gyereke, vagy gyerekei voltak. Számomra az volt a meglepő, hogy milyen nagy arányban volt köztük olyan, akinek volt ilyen tapasztalata a saját gyerekével, illetve érdekes és elgondolkoztató volt azzal szembesülni, hogy miért nem beszélnek erről szívesen, illetve miért kezelik titokként nem csak a szűkebb környezetük, hanem gyakran még a saját családjuk előtt is.

ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan 2 éves kor körül kezdte mondani a kislányom, hogy ő kisfiú volt régen meg volt egy babája akit úgy hivtak hogy Lili.

Illetve emlegeti, hogy bizonyos ételeket akkor szerette mikor nagy volt, de már ő kicsi és kicsiként nem szereti..

S sokáig azt mondta, hogy ő fiú, mig szerintem nem tudatosult benne, hogy régen volt az.

ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!