Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kezdek megijedni. Valami baj...

Kezdek megijedni. Valami baj van velem?

Figyelt kérdés

Mindíg is jó megérzéseim voltak, előre tudtam, hogy mikor fogok felelni, mit kapok karácsonyra meg ilyenek. Tavalyelőtt volt egy olyan álmom, hogy a nagymámámmal voltunk valahol és arról beszélt, hogy a nagypapám meghalt tüdőrákban, pedig egy nem néztem ki annál idősebbnek, mint akkor voltam. Három hónapra rá kiderül, hogy a nagypapám tüdőrákos, egy év múlva meghalt. Annyira el voltam képedve, hogy az álmom beigazolódott, hogy most tudtam csak felfogni mi történt... megjósoltam a nagypapám halálat! Kicsit felelősnek is érzem magam, beszéltem erről anyuval de ő azt mondta, hogy ez várható volt mivel dohányzott, meg hasonéókat mondott. Jegeltem magamban az ügyet, de egy délután arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha az egyik osztálytársammal találkoznánk Rómában (mivel oda megyünk az összel), másnap pedig aval nyitja a napot, hogy Rómába mennek "nyarlni" pont akkor, amikor mi. Ma reggel pedig bevillant egy kép egy szám klippjéből (amit nem is igazán szeretek, nem azért jutott eszembe), bejövök a szobámba benyomom a tv-m és az a szám megy...

Ennyi véletlen történik velem? Lehetséges?

Köszönöm, hogy elolvastad!

15/L


2010. szept. 30. 07:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj veled, egyszerűen fejlettebb a hatodik érzéked!
2010. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
velem is szokott ilyen lenni,a legdurvább az volt amikor 4-5 éve télen itthon voltam betegen és nővérem pasijának a haverjára gondoltam(jó bevallom tetszett :D),hogy valami rossz fog vele történni.Erre rá fél órára tesóm üvölt a könyhából,hogy a srácnak autóbalesete volt és életveszélyes állapotban van.
2010. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!