Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? Kezdek megijedni.

Mi bajom lehet? Kezdek megijedni.

Figyelt kérdés
pánikbetegséggel kezeltek pár hónapja,de azon már túlvagyok,meggyógyultam 100% osan. Viszont mostanában nagyon erősen fáj a homlokomnál,és a halántékomnál a fejem...de nem az a klasszikus fejfájás,hanem ez olyan érdekes érzés ,mintha a homlokom belül ilyen üreges lenne,és ide -oda folyna benne valami...aztán a szemem felett végig a szemöldökvonalon iszonyatosan fáj ha egy kicsit is megnyomom...ez ugye kihat a szememre,és néha furán látok..a szememmel nincs baj,voltam szemészeten...mi lehet ez? koncentráció zavaraim is vannak..beszélgetnek körülöttem,és egyszerüen nem birok rá odafigyelni,csak nézek ki a fejemből..agyi problémám lehet?
2011. ápr. 24. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam hasonló akkor szokott lenni (enyhe fejfájás, koncentráció zavar) amikor nagyon fáradt vagyok.


De szerintem mindenképp fordulj vele orvoshoz.

2011. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!