Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz,hogy ha...

Az tényleg igaz,hogy ha valaki széttör egy tükröt akkor 7 év balszerencséje lesz?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 17:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Ha hiszel benne akkor neked biztos. Más meg amiatt lesz balszerencsés mert bal kézzel törölte ki a wc-n.

Itt lenne az ideje nem nyilvánvalóan ostoba babonákra fogni a sikertelenségedet.

2022. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ, hogy hányszor, és hányan néztek bele hajnali 1:49-kor mielőtt összetörték.
2022. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Úgy alakult ki, hogy egy sok tekintetben szerencsés, bőséget élvezhető ember nagyon unott, haragos, hálátlan volt az élet felé, se vagyont, se szeretetet nem becsült, ezért elkezdték fentről megadni amit vágyik, ami a dolgok eltaszítása volt. És úgy kezdődött, hogy egy sok jelentéssel bíró, és amúgy rettenetesen drága tükröt eltört. Majd úgy emlegette egész életében, mint a tükör 7 éves átka. Bár igazából kb 6,5 év volt, de mindegy.

2022. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
0%
Elképzelhető, de nem biztos.
2022. nov. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én már hallottam olyat,hogy valaki széttört egy tükröt és utána balszerencséje lett.
2022. nov. 14. 18:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is hallottam olyat, hogy valaki mákostésztát evett és utána elütötte egy autó.

Szóval soha többé ne egyél mákostésztát, mert balesetet okoz!

2022. nov. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A két dolognak ettől függetlenül semmi köze egymásnak. Az is lesz az életében balszerencsés aki nem tört el egy tükröt sem, és annak is lesz szerencséje aki már tört el. A tükörnek sincs szerepe semmiben és független az eseményektől. Ettől babona és nem a valóság.
2022. nov. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!