Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » (SSO) Most lettem 12-es...

(SSO) Most lettem 12-es szintű és megkaptam goldenhill felnyitásának feladatát, és holnap ki is nyitom (most Conrad dolgozik). Ez balszerencse vagy szerencse?

Figyelt kérdés
Ti hányas szinten oldottátok fel?

2020. jún. 11. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A feloldása általában 12-14 szint körül történik, én 13mas vagyok (már nem rider), még zárva a kapu
2020. jún. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én 16os voltam amikor megnyílt. Viszont nekem még nem volt olyan, hogy jelezze, hogy melyik a fő feladat, így nem tudtam cél irányúan csinálni. Amúgy szerintem szerencse, nagyon jó hely goldi.
2020. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerencse. Nekem 2014-ben 14-es szint végén sikerült.
2020. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%

nem kell ezen csodálkozni. nézzétek csak vissza a weboldalon starstable.com 2020 február végén van a "kedves naplóm" című frissi, az egy hatalmas frissites volt. leirják benne, hogy megváltoztatták a kuldetések kozotti összefüggéseket is. bemásolom azt ami goldenhillre vonatkozott.

"Amikor 2012-ben bevezettük a Goldenhill-völgyet, az volt a szándékunk, hogy játékosaink a 12. szinten oldják fel szépséges őszi völgyünket. Ahogy egyre több és több küldetést adtunk hozzá, sok játékos ehelyett más utakat választott, és néha csak magasabb szinteken tudták feloldani a völgyet. Megváltoztattuk a Goldenhill-völgy feloldására vonatkozó követelményeket, úgyhogy most már képes leszel feloldani a 12. szinten akkor, ha korábban ellátogattál a Titkos Kőkörhöz."


tessék. tehát 2020 februárjától mindenki 12-es szinten oldja fel goldenhillt.

2020. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15ös voltam amikor megkaptam a feladatot. Az csak jó, én nagyon szeretem Goldenhill völgyet. Na meg jó versenyek is vannak ott.
2020. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 14-es szintén nyitottam ki Goldenhill völgyet. A Rejtett dinoszaurusz-völgyet 16-os,Epónát pedig 18-san.(egy kicsit későn)
2021. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!