Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki kapott már ilyesmit?...

Valaki kapott már ilyesmit? Ha kapott továbbküldte?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 22. 19:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az összes ilyen továbbküldős izé marhaság...
2010. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
többet is, de egyszer sem küldtem tovább. gagyi.
2010. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyet kapok, és nem örülök nekik kimondottan, mert ugyebár ha nem küldöm tovább, akkor másnap meghalok, és hasonlók. Kiakasztóak, és hogy ennyien továbbküldözgetik... Én nem szoktam, csak ha tartalmaz valami építőt, pl szép idézet, vers, vagy értékes mondanivaló, megfogadandó tanács. De akkor sem azért, hogy szerencsém legyen, hanem hogy a kedves ismerőseim örüljenek neki :)
2010. szept. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sok ilyesmit kaptam már, de nem küldöm tovább, mert hülyeség, legfeljebb úgy, hogy kivágom belőle az építő, szép, érdekes, vicces dolgokat, pl. képeket, versrészletet, de továbbküldési kötelezettség nélkül juttatom el annak, aki a szép, érdekes, vicces dolgokat értékeli.
2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
az összes ilyen hülyeség...
2010. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

én ilyet kaptam haveromtól :D Ezúton szeretném megköszönni mindazoknak, akik

megtiszteltetek azzal, hogy elküldtétek nekem azt a

rengeteg továbbküldendö e-mailt, ezen hosszú évek

során. Hasznos volt!

A jóságotoknak köszönhetően:

- Nem iszok Coca Colat, mióta tudom, hogy az WC tisztításra használható.

- Nem járok moziba, mert félek, hogy beleülök egy AIDS-el fertőzőtt tűbe.

- Büdös vagyok, mert nem használok desodort, mivel rákot okoz.

- Az összes megtakarított pénzem átutaltam, kb 7000 alkalommal Amy Bruce számlájára, aki egy nagyon beteg kislány egy kórházban.(Milyen érdekes, hogy ez a kislány 1995 óta. még mindig csak 8 csak éves..).

- Az ingyen Nokia telefon sem érkezett meg soha, úgy mint a belépők sem a Disneyland-i hétvégére, amit nyertem

- 170 alkalommal jutott a tudomásomra, hogy az MSN Hotmail törölni fogja a számlámat.

- Most már azt is tudom mit kell tennem, hogy megtaláljam életem párját. (Elég, hogy a nevét leírom egy papirra és erősen gondolok rá, majd megvakarom a seggem vele az óra járásának megegyezően forogva egy Audi A6-os körül).

- Felhalmoztam nagyjából 3000 évnyi balszerencsét, meghaltam vagy 167 alkalommal, leszáradtak a nemi szerveim, elmúlasztottam életem nagy szerelmét kb 20-szor, a nemtovábbított levelek miatt.

- Már azt se tudom mennyi befizetendö számlát kellett volna kapnom az MSN-től, mivel elvileg, valamelyik augusztus 1-től fizetős lett!!!

- És még mindig várom, hogy Bill Gates is elkűldje nekem a vagyonát, amit már rég meg kellett volna tennie...

TEHÁT, NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM !


FONTOS: Ha nem küldöd tovább ezt a levelet 10 másodpercen belül legalább 8 500 000 személynek, akkor egy kék dinó sárga szarvakkal fel fogja zabálni az egész családod holnap 17:30-kor.

NA EZT KÜLDJÉTEK TOVÁBB!

2010. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A tovább küldendő emileket nem csak hogy nem szoktam tovább küldeni, de 99%-ban már el sem olvasom. Iktatom a kukába.
2010. szept. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez a legújabb marhaság az IWIW-ről. Egyébként éppen nincs kinek a képét nézni, két kapcsolat közt vagyok.


: SZERETETTEL KÜLDÖM NEKED ! ! ! ! !

> MERT NEM AKARLAK ELVESZÍTENI ! ! ! ! !

>> Jegyezd meg: az élet rövid!

> Szegd meg a szabályokat, gyorsan bocsáss

> meg,csókolj lassan, szeress őszintén!!!

> Ne bánj meg semmit, ami mosolyt csal az arcodra!

> Küldd el ezt barátaidnak, akiket nem akarsz

> elveszíteni,

> Engem is beleértve, ha számítok Neked valamit!

> Miután elküldted 15 embernek nyomd meg az F6

> gombot és megjelenik annak a képe, aki szeret!

> HIHETETLEN

2010. szept. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kérem őket, csak küldik, és küldik, és küldik. Én meg törlöm, törlöm és törlöm!!:)
2010. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!