Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült a tudatos álmodás? Nem módszerekre vagyok kiváncsi, azt találtam a neten, hanem hogy tényleg működik-e.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném ha összejönne, mivel eleve maladaptiv álmodozó vagyok(ami amúgy rettentően káros) és rengeteg film van a fejemben, amit megélhetnék.

Egy depressziós embernek ez lenne a legjobb gyógyír

Nem is kellene már többet kilépni a házból, mert otthon megkapnál mindent a fejedben

Nem is tudom ez ezotéria kategória-e, de talán ehhez áll a legközelebb

Van olyan akinek tényleg sikerült és van rá jó módszer?


2022. jún. 27. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem véletlenül is volt már. Az emberek szerintem majdnem egésze élt már át tudatos álmodást. Nem egy olyan hű, de nagy dolog
2022. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy depressziós embernek a gyógyír a szakszerű segítség lenne, nem az, hogy elnyomja a problémát és hogy ilyen dolgokba menekül. (És ezzel nem akarok rosszat, de nem tenne tényleg jót, ha ezekbe bele függessz a depressziód mellett)


A témára visszatérve nekem volt tudatos álmodásom többször. Volt, hogy álmodtam és valami nem tetszett és egyszerűen megváltoztattam a dolgokat, volt hogy ijesztőt álmodtam és varázslónak kívántam magam és az lettem és már nem rettegtem a történtektől de olyan is, hogy annyira koncentráltam egy eseményre, egy előre kigondolt valamire, hogy azzal álmodtam és úgy, ahogy akartam nagyjából. Olyan is volt, hogy felkeltem, valami jót álmodtam és olyan céllal feküdtem vissza, hogy ezt folytatom és úgy is lett. Sosem erőlködtem, legtöbb akaratlanul alakult de amikor én akartam akkor sem került sok erőfeszítésbe viszont mindegyik nagyon jó volt.

2022. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Volt, többször is 🙂
2022. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem az sikerült, hogy álmodás fázisban meg ébredtem pisilni és sikerült úgy vissza aludni, úgy folytattam az álmot.
2022. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Volt. Nem értek egyet azzal, hogy nem olyan nagy hű.

Gondolom egyes válaszolónak volt kb 10 tudatos álma, amik még nem voltak olyan intenzívek.

Tudatos álom és tudatos álom között is van különbség. A legegyszerűbb hogy tudod hogy álmodsz, de nem tudod befolyásolni.

Aztán van a jó móka amikor már tudod, de az mem biztos hogy élethű.

És van az amikor csinálsz valosagtesztet, de minden olyan élethű mintha a valóságban lenne, néha még élethűbb, mert nagyon messzire tökéletesen ellatsz, még az ételek íze sokkal intenzívebb.

Nekem valamiért nem sikerül már egy ideje sajnos, gondolom későn fekszem le, ahogy most is, de elkezdtem álomnaplozni és korábban feküdni egyre inkább, tegyél te is így és hamar összejön az első,ami valszeg 10 másodpercnél nem tart tovább.

Ha bármi kérdésed van írj, szívesen válaszolok :)

2022. jún. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Bocsi utolsó vagyok.

Úgy értem amikor hiába csinálsz valosagtesztet nem hiszed el hogy álom, úgyhogy még többször csinálsz.

2022. jún. 28. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem tudom terápiás célokra alkalmas e,de mindenestre hasznos lehet, legalábbis Nikola Teslának bejött:D
2022. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

2, számomra nincs gyógyír, nem csak depresszió ez, hanem sok minden más, már próbáltam terápiát is hidd el… csak egy kicsit szebbé akarom tenni a maradék éveimet…

A maladaptiv álmodozásra is rá vagyok szokva, de az közel sem olyan mint a tudatos almodas

Annyira irigy vagyok mikor látom hogy másoknak sikerült, el nem tudom képzelni hogyan… pedig nagyon jó lenne, megkönnyítené a napjaim

2022. jún. 28. 09:22
 9/17 anonim ***** válasza:
Néztél oktató videókat?
2022. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Néztem sok mindent de semmire nem mentem vele

Nem értem másoknak hogy sikerül

2022. jún. 28. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!