Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tudatos...

Mi a különbség a tudatos álmodás és az asztrálprojekció között? Honnan tudom hogy tudatos álomba vagy asztrálprojekcióba vagyok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 11:00
 1/3 Grimfox ***** válasza:
100%
A tudatos álom során a tudatod nem válik el a testedtől. Az asztrális projekció(a projekció kivetítést jelent) lényege, hogy a tudatod középpontja elválik a testedtől.
2022. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hova kerül a tudatom asztrális projekcióba? Honnan tudom mikor melyikbe vagyok?
2022. febr. 28. 12:52
 3/3 Grimfox ***** válasza:
100%
Szerintem azt azért észreveszed, ha álmodsz, de tudod, hogy álmodsz, és irányítod. Ss észreveszed, ha a tudatodat szándékosan, a megfelelő módszerrel kivetíted a tested határain kívülre. A tudatod nem hagyja el spontán a testedet, maximum kritikus helyzetekben. Például haldoklók, súlyos műtéteken átesettek tapasztalnak hasonlót. Normál esetben nem történik ilyen, csak ha te magad idézed elő.
2022. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!