Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos teremtés hogyan?

Tudatos teremtés hogyan?

Figyelt kérdés

Bárhol olvasok erről, a példák elmaradnak.

Elvileg abban a létállapotban kell lenni, amit szeretnék megteremteni magamnak. De ha a fizetésemből folytonos matekozással tudunk a gyermekemmel megélni hónapról hónapra hogy ne legyek a pénztelenség állapotában?

Illetve a szerelmem, aki évek óta az életem része... mintha távolodna, pedig végre szeretném, ha felvállalna... Hogy ne kerüljek letargikus állapotba, miután pl napokon keresztül nem hív vissza?

Hogy lehet ezeket a célommal ellentétes tapasztalásokat széppé retusálni a fejemben?



2022. ápr. 23. 08:27
 1/3 Imcsi válasza:
34%
Nem tudom mirol beszelsz tiszta erthetetlen, nem sporolni kell hanem tudni kell sokat keresni
2022. ápr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Aki tudja is a választ nem fogja neked itt kifejteni, meg leírni hosszasan, mikor több könyvet is írtak a témában, ami csak megkarcolja ennek a felszínét.

Legegyszerűbb, menjél azt dolgozzál.

2022. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Eleve ugy kell élni hogy hiszed higy van oénzed.


Amikor en adománybol tudtam csak a gyereknek kaját venni, elkezdtem adakozni. Ha csak egy emelt dijas sms-el is, de adtam másoknak. Pelenkát a csóró szomszédnak stb.

Közben állandoan azon voltam hogyan lehet penzhez jutni. Oda kell menni, ahol a pénz van. Nem irigyelni hanem szeretni azokat akiknek van es tanulni tőlük. Vállalkozokkal vettem fel kapcsolatokat, ingatlanértékesítésekben is gondolkodtam, tőzsdében is. Minden, ami pénzügy.

Elképzeltem olyan munkahely kell ahol a fonok idős, barátságos beszédes, kozel van, rugalmas, heti fizetés van, stb.

Pályázgattam es lett olyan állásom ahol a főnök idos barátságos beszédes a melohely kozel van es heti kifizetest kaptam!(a mai világban ez nem semmi..)

Mindent részletesen kell elképzelni.


A párunkat konkret x személyre nem tanacsos vonatkoztatni.

En azt képzeltem el hogy bujos ölelgetős srác kell akivel nem kín a szex legyen magas, kékszemű es mondjuk az x kerben lakik, rajongásig imád engem, ezzel azzal él egyutt, és hogy tudjam hogy ő lesz az kérek jeleket pl legyen kereszt nála valahol.

És mondanom kell? Megismertem vkit aki extrém bújós, magas kékszemű és az x kerben él és a rokonaival lakik és rajongásig imád engem és kereszt van neki tetoválva meg a kocsiban is🤣


De exem is hasonloan vonzottam be. A jelek az vmi egbekiálto hogy felismerd!:)

2022. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!