Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megcsinálni a...

Hogyan tudom megcsinálni a tudatos teremtėst ùgy hogy pár hėt alatt sikerüljőn?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Az meg mi a jó isten? Azt ne mondd hogy az elméddel akarsz dolgokat teremteni vagy ilyesmi
2020. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Úgy, hogy te vagy az Isten. Ha ez nem igaz rád, akkor sehogy.
2020. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az életben vágyak és technikák milliárdjai ütköznek egymással. A tudatos teremtés reális (akár feleslegesen idegeskedsz, avval is teremtesz, akár pozitív irányba figyelsz, az is), csakhogy...


Csakhogy tartsd szem előtt az első mondatomat. Matekból tanultál te is a vektorok eredőjéről, ugye...? A végtelen sok lény -tudatossági fokuktől függően- egyfolytában teremtenek, és amelyek ütköznek egymással, a vektoros eredő ("az összegük") lesz a következmény.


Tehát maradj pozitív, javaslom, de legyél türelmes is.

És ami még fontosabb: gondolkodj elsősorban függetlenül, és informálódj a világ dolgairól mind több (főleg alter) forrásból.

Semmi se vegyél csak úgy "készpénznek". Hanem gondolkodj el rajta, és tegyél reális összehasonlításokat is ahelyett, hogy elvesznél a részletekben.

2020. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

oké, pontosítanál, hogy pontosan milyen teremtésről beszélsz.

Mert pl kitalálsz valamit, s meg is valósítod, festmény, szobrászat, vagy egyéb művészet, lehet még, akár egy vers vagy könyv vagy videó is azok az alkotások, megvalósítások is úgymond 'teremtettek'.

Szóval az ember, igazából elég gyakran alkalmat 'tudatos teremtést' szinte minden alkotói munka az.

2020. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Úgy, ba5zdmeg, hogy eltervezel valamit, aztán véghez viszed.
2020. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AttilaLIX ***** válasza:
0%

Keress meg elsősorban egy spiritiszta jóst.

Erről jut eszembe.....nézd végig a Gószt c filmet.

A lényeg.......mindent nagyon akarni kell,és ha belefér az életedbe,meg is valósul. Ha mégsem..............ODAÁTT folytathatod. Feltéve,ha létezik az ODAÁTT !!! Olyan bizonytalan lettem !!!!

2020. máj. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
#6 Magától a "nagyon akarástól" nem fog teljesülni semmi, csak ha tesz is érte
2020. máj. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem tudom de a neten találtam valamit le írom a címét:ASZLÁNYI KÁROLY


HÉT POFON


ALUDNI IS TILOS

2020. máj. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!