Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha el rontottam a...

Mit tegyek ha el rontottam a tudatos teremtést? valaki segítsen (lent)

Figyelt kérdés

történt velem egy olyan hogy ki szemeltem egy lányt és csináltam egy olyat amit nem úgy kellett volna ahogy csináltam, ugye elkezdtem arra meditálni hogy "nem ismerkedett meg senkivel sem, nem fog megismerkedni senkivel sem" erre meditáltam, ez eltartott egy pár hónapig és ráírtam facebookon instagrammon is de nem válaszolt, azután beszéltem az egyik ismerősével és kiderült hogy nem valami szociális és nem szívesen ismer meg új embereket egy picit elkeseredtem még rá nem jöttem hogy azt nem úgy kellet volna

nagyon tanácstalan vagyok nem tudom hogyan hozzam helyre :(


2020. nov. 11. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A rendszer majd bedob egy hasonló helyzetet. Most már látod hogy hol hibáztál. Legközelebb hozd meg a helyes döntést ;)
2020. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem arra meditálsz, hogy együtt legyetek?
2020. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ctrl+z.

Viccet félretéve, milliárd ilyen lehetőséged lesz még az életed során hogy korrigáld a mostani hibádat. Lehet, egy sokkal jobban hozzáillő lány nemsokára belép az életedbe. De ha valóban Ő lenne az ideális társ, akkor az élet fel fog kínálni még lehetőséget a baki kijavítására.

2020. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Grimfox ***** válasza:
100%
Ez nem tudatos teremtés volt, hanem átkozásra történő kísérlet. Valószínű mondjuk, hogy eredetileg sem volt szociális alkat, amit te mókoltál, az alig, vagy egyáltalán nem hatott rá. Bár az furcsa, hogy kárt teszel valakiben, aki elméletileg tetszik, és pozitív érzéseid kellene hogy legyenek irányában. Ilyesmit az ellenségével szokott csinálni az ember....
2020. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
úgy meditáltam erre hogy közben vizualizáltam is hogy együtt vagyunk de ez mint kiderült nem elég, talán helyre tudom hozni ha arra meditálok hogy "meg fog nyílni, csak velem ismerkedik meg" csak nem tudom hogy működik e
2020. nov. 11. 19:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Először szed le róla azt amit ráraktál és utána próbálkozz máshogyan.
2020. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
azt hogy?
2020. nov. 11. 19:57
 8/16 Grimfox ***** válasza:

Uhh...még jobban tele akarod pakolni ártalmas dolgokkal, anélkül, hogy tudnád, hogy kell leszedni róla azt, amit eddig ráraktál, méghozzá elrontva?

Csak figyelmeztetésképpen, ha arra meditálsz, hogy csak veled ismerkedjen meg, az ugyanolyan megkötés, gátlás, mint amit eddig csináltál, azaz továbbra is átkot erőltetsz rá. Egy dolog, hogy egyszer elkövetsz egy hibát, de hogy még folytatni is akarod, és tetézni is, az már kicsit erős, nem gondolod? Ha legalább arra "meditálnál" hogy legyen esélyed megismerkedni vele, vagy adódjon lehetőség, hogy megismerkedj vele, az még szürke zóna lenne, mert a környezetet befolyásolnád, nem a személyt.

Ha nem tudod, hogyan kell feloldani, amit eddig csináltál, akkor ki kell várnod, amíg magától hatását veszti, anélkül, hogy tovább táplálnád, vagy még rápakolnál pár lapáttal olyasmit, amiről nem tudod, hogy működik.

2020. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én az egészet a tudtomon kívül tettem, azt hittem hogy ha arra meditálok akkor talán sikerül vele megismerkedni
2020. nov. 12. 09:05
 10/16 A kérdező kommentje:
most bűntudatom lett :(
2020. nov. 12. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!