Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha el rontottam a...

Mit tegyek ha el rontottam a tudatos teremtést? valaki segítsen (lent)

Figyelt kérdés

történt velem egy olyan hogy ki szemeltem egy lányt és csináltam egy olyat amit nem úgy kellett volna ahogy csináltam, ugye elkezdtem arra meditálni hogy "nem ismerkedett meg senkivel sem, nem fog megismerkedni senkivel sem" erre meditáltam, ez eltartott egy pár hónapig és ráírtam facebookon instagrammon is de nem válaszolt, azután beszéltem az egyik ismerősével és kiderült hogy nem valami szociális és nem szívesen ismer meg új embereket egy picit elkeseredtem még rá nem jöttem hogy azt nem úgy kellet volna

nagyon tanácstalan vagyok nem tudom hogyan hozzam helyre :(


2020. nov. 11. 16:13
1 2
 11/16 Grimfox ***** válasza:
A bűntudat jó. Megmutatja, hogy tudod, hogy rosszat tettél, és zavar is. Ha nem lenne bűntudatod, miután ilyesmit próbáltál csinálni, az lenne a baj. Ne használd az ezotéria, és mágia eszközeit arra, hogy lányokkal ismerkedj. Szedd össze a bátorságod, és szép lassan kezdj el közeledni hozzá a természetes, hagyományos módon. Avagy használd az ezotéria eszközeit, hogy te magad jobb emberré válj, és így az emberi kapcsolataid is javulnak.
2020. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha forró hamut öntesz a fejedre és bedörzsölöd a hajad vele, talán feloldozást nyersz!
2020. nov. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
valami más megoldás?
2020. nov. 13. 15:44
 14/16 Grimfox ***** válasza:
Mágiával, ezoterikus módszerekkel ne próbálkozz. Azzal csak rontani fogsz a helyzeteden, az övén meg végképp. Ha nem vagy elég bátor, hogy nyíltan, vagy legalább óvatosan, lassan közeledj a kiszemeltedhez, akkor egyszerűen add fel. Ez azt jelenti, hogy a kapcsolatra is alkalmatlan lennél, nem csak a kapcsolat összehozására. Gondolom egy rövid, de annál kellemetlenebb kapcsolat nem vonz különösebben.
2020. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
közeledtem felé de hiába, minden erőlködés felesleges
2020. nov. 14. 17:24
 16/16 Grimfox ***** válasza:
Akkor ez azt jelenti, hogy nem passzoltok össze, bármennyire is szeretnéd. Ezen nem fog változtatni az sem, ha a háttérből machinálsz. A legtöbb amit elérhetsz, hogy kibogozhatatlan problémákba tekered őt is, és magadat is. Magaddal megteheted, jogodban áll azt tenni magaddal, amit akarsz(és elviselni a következményeit), de másokkal nem áll jogodban azt tenni, amit csak akarsz.
2020. nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!