Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudatos álom közben tudtok...

Tudatos álom közben tudtok autót vezetni?

Figyelt kérdés
Én elindulok, de szétesik az álom.
2020. okt. 24. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:

XD Beszarás.

Élőben tudsz autót vezetni? A tudatos álom addig tartható fenn, amíg az agyad képes fenntartani a tempót a vizuális élmények kreálásával. Vezetés közben elég sok dologra kell figyelnünk, ezért ébredsz fel.

2020. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lucifer (Lv.101) ***** válasza:
Csak termesztés, hogy nem tudsz vezetni, végül is nem tetted le a jogosítványt!
2020. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bármit megtehetsz tudatos álomban, de sokszor elsőre nem sikerül. Nekem kb 10 év kellett mire jött egy tudatos álom, amiben sikerült repülnöm.A ház szántóföldek felett kb 10 percnek tünt, de a valóságban 1-2 másodperc. Ezért is nehéz, mert tudatos álom az alvás, és ébrenlét határán jön létre. És nagyon ritka nekem ha 5 tudatos álmom volt. Az első nagyon megmaradt. egy hatalmas ember meg akart verni, épp el akartam futni, mikor beugrott ez egy álom, és elvertem. Türelem előbb utóbb összejön, addig marad a valóság, vagy a GTA :)
2020. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

10 év?

Nekem az elsőnél sikerült, de erre az autós élményre kellett várnom, vagy két évet.

2020. okt. 24. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan ilyenre pazarlod? Mintsem mentális gyakorlatokat folytatnál.

Én teleportációt( saját és más dolgokét), tárgyak és élőlények manipulálását, beléjük tudást ültetést, minél gyorsabban repülést( rekordom kb 50-60 fényév/3 másodoerc), és hasonlókat gyakorlok HA nincs kedvem mentális és spirituális gyakorlatokra, mint érzés, csakranyitás, öntisztítás, stb.

2020. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, jó gyakorlás, egy barátom sokat gyakorolt így.
2020. okt. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, az autóvezetèsre èrtettem, hogy jó gyakorlásának, csak közben Vixen is írt, ès fèlreèrthető....de egyèbkènt Neki is igaza van 🙂
2020. okt. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!