Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan tudatos álmodó...

Van itt olyan tudatos álmodó aki be tud lépni mások álmába (csoportos álomra gondolok) ha igen akkor hogy csinálta?

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Tudatos álom még oké, de mások álmába nem lehet belépni.
2020. aug. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
1 Be lehet. Boszorkányság magasabb szintjein használják is.
2020. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom,hogy hogyan kell, állítólag meditációval,de nekem csomó csoportos álmom volt már,másnéven kollektív tudatos álom.
2020. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miss Endzsi ***** válasza:
68%
Nekem csak csoportos hallucinációm.
2020. aug. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én léptem már be más álmába, meditáció alatt lehet ezt végezni.
2020. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kretens ***** válasza:
Én más álmába még nem tudtam belépni de néha tudok tudatosan álmodni.Érdekes hogy amikor tudatosan álmodok mindig bezavar valami rondaság amolyan ilyesztő kreatura aminek gyülölet sugárzik a szeméből.Ilyenkor mindig provokálom azzal hogy na gyere csak próbálj meg ártani nekem vagy azt szoktam mondani neki hogy nosza te démonpofa gyere az én világomba és épits egy atomerőmüvet.Érzem hogy ártani akar csak nem tud mert nem félek tőle.
2020. szept. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=hdc6t7gZdcE

Pontosan így kell csinálni

2020. szept. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!