Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy az álmokban nem lehet megölni valakit és még sikítani meg futni sem?

Figyelt kérdés
Saját véleményt mondjatok :) Én pont most keltem fel és nem tudtam valakit megölni hiába próbáltam egyszerűen nem halt meg.
2010. szept. 10. 20:07
1 2
 1/12 Kriszti83 ***** válasza:
Mert így álmodtad :) Az én álmamiban sosem kap el aki üldöz, és amikor leugrok egy épület tetejéről, mielőtt földet érek felébredek. Aszem blokkol valamit az agyunk. Remélem azért nem vagy sorozat gyilkos :)
2010. szept. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én már öltem embert álmomban, és nagyon rossz volt :S


Nekem is szokott olyan álmom lenni, hogy futni akarok, de nem, vagy csak nagyon lassan tudok, nem tudok kiáltani, stb... Nagyon rossz. Általában olyan helyzetek után álmodom ezeket, amikben tehetetlen dühöt éreztem.

2010. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én futottam már álmomban...
2010. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már futottam,öltem és meg is haltam álmomban és nem blokkolt az agyam semmit,éreztem a fájdalmat is.Persze az eredeti biztos jobban fáj de ez is "jó volt".
2010. szept. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Rengetegszer álmodom, hogy üldöz valaki és én futok előle, de általában a végén mindig szembeszállok vele és én győzök. =) Persze van olyan, amikor nem hall senki és futni se tudsz...
2010. szept. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De Én sosem tudok futni se sikítani. Még meghalni sem tudok. :D
2010. szept. 10. 21:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer azt álmodtam, hogy kardal átszúrok valakit.

Éreztem a bordái súrlódását a pengén. Érdekes volt, de közvetlen ezután felébredtem.

2010. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert ezek a te álmaid, én honnan tudjam? :-)

Engem öltek már meg álmomban, lelőttek, valamelyik világháború idején történt az álom, egyszerű civilként voltam jelen, épp kiléptem egy sövény mögül, és akkor, meg is haltam, aztán mégis itt vagyok. :-)

2010. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha álmomban betörnek hozzánk vagy ilyesmi akkor nem tudok beszélni se sikítani és nem tudok rúgni vagy ütni rendesen.
2010. szept. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem is világháborús álmom van ,de én pilóta vagyok ,majd amikor eltalálnak zuhanás közben felébredek :D

Volt amikor úgy megijedtem,hogy belerúgtam a mellettem levő asztalba,majd arra keltem fel

2010. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!