Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi ez? Valami más tudatállapot...

Mi ez? Valami más tudatállapot, vagy csak simán a szubjektív nézőpontom?

Figyelt kérdés

Mintha le lennék választva a világról. Mikor próbálok kapcsolódni, de olyan, mintha üvegfal lenne mások, és köztem. Ezért olyan, mintha én tapasztalnám a világot valahogy, a többiek meg párhuzamosan mintha valami másik valóságban lennének.

A kommunikáció meg minden működik, de ezek mellett mintha valamit keresnék az emberekben, és magam se tudom mi az, de eddig senkiben nem találtam meg.

Mi ez? Ilyen csak nekem van, vagy más is tapasztalt ilyet valaha? Mit keresek?


2021. dec. 16. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ufóka érzésre gondolsz? Masnak érzed magad, különcnek masokhoz képest? Egyedinek a sok sablon ember között?
2021. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta le vagyok választva a világról és olyan érzésem van mintha átszivárognék az ember tömegeken.
2021. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a cd és betesznek a gépbe, akkor nehéz kapcsolódni egy másik cd programjaival ami nincs a gépbe.
2021. dec. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
depresszió. D vitamin, csoki, kóla, futás.
2021. dec. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!