Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a tudatában...

Hogyan lehet a tudatában lenni annak, hogy kik vagyunk valójában?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 13:38
 1/9 anonim válasza:
65%
Én nyáron egy csomót foglalkoztam ezzel, rengeteg személyiség tesztet csináltam, és volt olyan, hogy egy csomószor hasonlót írt, elgondolkodtam rajta, hogy igaz-e rám. És sok minden igaz volt. Nos ez nem igazán jómódszer, de én horoszkópot is olvastam, hogy a szerint mi jellemző rám. De az nem olyan jó, legalább is szerintem. Meg kellenek önismereti kérdések is, azok is segítenek. Meg valószínüleg van egy úgy mond rossz oldalad is, ami ilyen sötét vágyak, úgy mond sötét oldal, azt se árt ismerni, de valószínüleg nem uralkodna el rajtad. Szerintem kevés ember van, akin eluralkodna a sötét oldala. Ezt nem feltétlen olyan sötét oldalnak kell érteni, hogy pl: sorozatgyilkos vagy. De, ha ismered azt mondják, hogy kevésbé tud hatalmába keríteni. Mondjuk ez nem igazán tartozott ide, de gondoltam ezt is megemlítem.
2021. szept. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Végiggondolod, mi minden jellemző rád, milyen a személyiséged, miket értél el, milyen célokért küzdesz, stb. Ez vagy te.
2021. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Grimfox ***** válasza:
80%
Az ilyesmit általában meditációval szokták elérni. Levecsupaszítják a személyiségről mindazt, ami csak külső burok, a vágyakat, célokat, kapcsolatokat, tanult, és tapasztalt dolgokat, és megnézik mi marad.
2021. szept. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
1es tudnál linkelni ilyen teszteket?
2021. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

4-es: [link]

[link]

[link]

Remélem ezek megfelelnek.:)

2021. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
köszi :)
2021. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy érzem egy ideje, mióta meditálok, hogy egy istenség vagyok, aki unta a halhatatlanságot, hatalmat és emberbőrbe született le. Már most vágynék vissza az isteni formámba úgyhogy ilyen ez a körforgás gyermekeim.
2021. szept. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már kérdezel lehet te is egy istenség vagy.
2021. szept. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem annak nem lehet tudatában lenni.
2021. szept. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!