Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki álmodott már olyat...

Valaki álmodott már olyat hogy egy napját álmodta meg és késöbb úgy lett?

Figyelt kérdés
egyik éjjel elég furcsa álmom volt, csak néhány töredékére emlékszem de arra konkrétan hogy elzanyálok a kiserdőben a biciklivel, és ma pont azon a helyen zakóztam el amit az álmomban láttam, ugy történt minden. ezt mivel lehet magyarázni?
2010. aug. 22. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy még nagyon sok mindent meg kellene tudnunk az időről és más dimenziókról.
2010. aug. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem már nem egy álmom volt ami bekövetkezett. De sose lehet tudni, hogy melyik álomból lesz valóság. Ezt úgy hívják, hogy Dejavu ( dezsávű ) Erről van is egy film! :)
2010. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

velem eddig 2 dolog volt amit meg álmodtam és megtörtén.

az utolsó az volt,egy egy olyan csajjal ültem egy kocsiban és az autópályán mentünk,egy olyan csaj amugy akivel annyira nem vagypok jóban,akkor álmomban autóbalesetet szenvedtünk,erre ébredtem fel.

és emlékeztem az álmomra,nevettem is egy jót,h mit keresnék én ezzel a nővel egy autóban amikor nem szeretjük egymást.

és erre idén nyáron pont úgy alakult h együtt mentünk nyaralni.elöttem ült az anyósülésen,a pasija volt a soför én meg hátul,és akkor kattant be hogy én ezt megálmodtam,öszintén megmondom szólni akartam a soförnek h álljon meg nem megyek tovább,de nem akartam h hülyének nézzenek,de autóbalesetünk nem lett.

2010. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát ez k.rva jó, kedves utolsó! Hihetetlen! Őszintén!
2010. aug. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is előfordult már,többször is, nagyon érdekes. Nem nagyon hiszek a természetfeletti dolgokban, csak abban, ami tudományosan megmagyarázható, de szerintem ezt nem lehet...
2010. aug. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengetegszer. Azóta is várom, hogy valaki előálljon végre valami tudományos válasszal.
2010. aug. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan összetákolt magyarázatom: Ha a másvilágon nincs idő, és itt meg van, akkor ez keveredhet néha a túlvilágról, így bármilyen részletbe láthatunk, mert a túlvilágon bárhova tekerhetjük a filmünket. :D
2010. aug. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ilyen velem is volt, de velem kisebb dolgok. Konkrétan az hogy reggel ültem az ágyon húztam fel a zoknimat, és akkor bevillant, hogy mintha ezt előre álmodtam volna. :D Amúgy tudományos magyarázatot már olvastam, állítólag valami az agyféltekékkel és a látással van ami elhiteti velünk hogy ezt megálmodtuk, de valójában sosem álmodtuk meg.
2010. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt álmodtam,hogy alszom,felkelek ,kimegyek és anyám porszívózik.

Felébredtem sé egyből,ahogy az álmomban,sorra ugyanabból a "szemszögből" ugyanaz megtörtént.Kimentem és anyám porszívózott.

2010. aug. 23. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!