Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pasim azt álmodta, hogy...

Pasim azt álmodta, hogy lefeküdt egy csajjal. Mit jelenthet? Talán már nem szeret? :/

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 01:20
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Téged tesztel, hogy hogy reagálsz egy ilyen bejelentésre, esetleg unja, hogy álomfejtéssel foglalkozol :)
2011. júl. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon sokszor álmodom hogy lefeküdtem a volt vőlegényemmel..Állítólag rejtett "vágyat"jelent.Nem tudom,nem hinném,nagyon jól megvagyunk a férjemmel,nem vágyom az exemre,még soha nem gondoltam rá,hogy vele akarnék lenni.
2011. júl. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tabaki ***** válasza:

Marhaság. Akárkit látott álmában, vélhetőleg az irántad érzett vágy motiválta. Biztos, hogy rendesen lefárasztottad?;)

Amúgy meg az álomfejtés sem ilyen egyszerű, a hagyomány szerint az álmok gyakran éppen az ellenkezőjüket jelentik, mint gondolnánk. Szerintem kössünk ki ott, hogy lám, most is ez a helyzet, ezek a régiek még tudtak...

2011. júl. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Sokat gondol a szexre. Amire gyakran gondolunk az nagy eséllyel jelenik meg álmainkban is.
2011. júl. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (:
2011. júl. 12. 11:36
 6/9 anonim ***** válasza:

kielégítetlen vágyat jelezhet, vagy lehet hogy nagyon erősen gondolt valami szexuális élményre, vagy látott valamait, ami ilyen jellegű volt.

Nem kell aggódni.

2011. júl. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne félj! Minden rendben.

Ha lenne bármi takargatni valója nem mondta volna el. Ez nagy dolog! Örülj neki! :)

2011. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális.

lehet, hogy valami olyan esemény következett be köztetek ami ilyen álmot generált nála.

A lényeg, hogy szeret téged és megbízik benned annyira, hogy elmeséli az ilyen álmait is.


Akkor kellene aggódnod ha azt írtad volna, hogy: a Pasim azt álmodta, hogy lefeküdt egy pasival. Mit jelent... :\

Na az gáz!

2011. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam (:
2011. júl. 13. 23:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!