Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes elmélyülni az...

Hogyan érdemes elmélyülni az ezotériában?

Figyelt kérdés

A szkeptikusok számára leszögezném, hogy a troll megjegyzéseikre nem tartanék igényt :)

Egyébként én magam is szkeptikus vagyok, de mostanában elkezdett érdekelni a téma, azonban abszolút nem tudok így az ezotériáról semmit, úgyhogy a kérdés arra vonatkozna, mivel, hogyan érdemes kezdeni? Könyvek, dokumentumfilmek...?



2021. márc. 31. 23:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%
Ez a youtube csatorna pontosan az ilyen dolgokkal foglalkozik, és szinte majdnem minden videó végén van könyv ajánló.
2021. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
2021. ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szóval így összegezve válaszolgatnék az eddigi válaszolóknak:

Nem vagyok ateista, és lehet, hogy fent azt írtam, szkeptikus vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy 100%-ban. Hiszek azért valami jelenlegi tudásunk szerint megmagyarázhatatlanban, bár azért bennem van, hogy 200 év múlva talán erre is találnak tudományos magyarázatot.

Ahogy a leírásban is írtam, a tudásom erről a témáról abszolút 0, így nem tudom, az ezotérián belül mit jelent az, ami a sporton belül a focit és forma1-et

Nem igazán ingadozom hit és hitetlenség között, leginkább a második felé húz a szívem.

Úgy ninvs különösebb dolog, ami erre rávett, egyszerűen csak izgalmasnak tartom a dolgot, tetszik benne a misztikum. Ugyanígy konkrét célom sincs vele, érdeklődés szintjén olvasnék a dologról, de ahogy itt írta is valaki, az internet tele van bullshittel, gondoltam, ha már ebben a témakörben felteszem a kérdésem, talán kapok értelmes válaszokat, bár a GYIK is azért sokszor tele van bullshittel (egyébként a segítőkész válaszokat köszönöm😊)

Szóval hogy egyszerűen elkezdett érdekelni, ettől nem leszek se hívő, se ateista, csak a látókörömet szeretném szélesíteni :)

2021. ápr. 1. 12:34
 14/16 anonim ***** válasza:
68%
Röviden válaszolok az összegzésedre egy mondással: Céltalan hajónak nem kedvez a szél. Magyarul, első körben azt kell kitalálnod mit szeretnél.
2021. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
csak nyakig érdemes
2021. ápr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!