Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Theta Healinggel foglalkozók!...

Theta Healinggel foglalkozók! A Theta Healinget lehet csinálni fekve is vagy érdemesebb ülve? Az elején a vizualizációt inkább ülve érdemes végezni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenre is aludtam már el. Bár szerény véleményem szerint egy tudatos, mély meditációval ülve hatékonyabb lehet.
2021. febr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Elalszol fekve tuti.
2021. febr. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Ez egy tudatos meditáció, a Síkokon végigmenés és a Feltétel Nélküli Szeretet Terébe csatlakozás csak az eleje, onnan indul a valódi energiamunka. Csinálhatod fekve, de úgy sokkal könnyebb elkalandozni és bealudni. Az ilyen fajta figyelemelterelés meg inkább az ego játéka. Úgyhogy amennyiben eredményes akarsz lenni, és magadon dolgozol, szerintem érdemes ülni.

Ha más dolgozik Rajtad, akkor viszont ahogy Neked kényelmes, mert úgysem fogsz elaludni.

2021. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!