Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit álmodtál az éjjel?

Mit álmodtál az éjjel?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem álmodott, annak nem kell ezt a tényt megosztania.
2010. aug. 20. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Hát elégedj meg azzal, hogy volt hús és volt nő. Tiszta paradicsom volt XD
2010. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fukar vagy! :D
2010. aug. 20. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Na most kifejtsem?

Hazaértem az edzésből, hulla fáradt voltam. Arra gondoltam, milyen jól esne egy jó nagy pulykacomb! És ekkor kilépett a szobámból egy full pucér csajszi egy jó nagy tál sült pulykacombbal. Elkezdtem kajálni, de a nő rám akart volna mászni.

- Asszony várj a sorodra!

Ekkor elment ő vissza se jött többet. Miután elfogyasztottam a husikámat. Be mentem a szobámba, de amikor kinéztem az ablakon, megláttam a szembe szomszéd 15 éves kislány ott rázza a fenekét a régi fiatjuknak. Nem voltam rest kimentem leráncigáltam a ruháját és hozzá is láttam. Még mindig hallom a sikítozásit. Egyik pillanatról a másikra valahogy bekerültem a középsulinak a torna öltözőjébe és eltűnt a csaj és jött másik kettő. Épp beszéltem régi haverommal, amikor az egyik az ölembe ült. Emlékszem nem volt rajtam csak egy fekete farmer. Majd elkezdte csókolgatni a nyakam, majd a mellkasom, és végül furulyázni kezdett. Épp amikor szállt volna be a másik akkor ébredtem fel.

2010. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én a legelső pasimról álmodtam (aki már rég elfelejtett engem, és engem sem érdekel már ő), hogy együtt járkáltunk ilyen furcsa labirintusszerű izében, aztán nagy volt a tumultus és végül klausztrofóbiám lett, és elájultam. tegnapelőtt meg azt, hogy a mostani pasim ideadott vmi fehér port, hogy szívjam fel az orromba, mert ez a kezdet, utána meg füves cigi jött (még sose drogoztam élőben!!!) aztán meg hogy az egyetemi beiratkozásra kellett vna menni. az egyik bnőmmel vtunk, és már sietnünk kellett, de nagyon éhes voltam. venni akartam egy ügyes sudokutXD, hogy ne uncsizzak, de végül nem maradt időm sem erre, sem pedig kaját venni, és így ott ülve (mint vmi ünnepség lett vna, nem hasonlított semmiféle beiratkozásra) számoltam, hogy mennyiből tudnék még gyrost venni, de rámszólt egy barátom, hogy ne csörögjek a pénzzel. kb ennyi mostanábanXD

Egyébként MINDENKI álmodik MINDEN alváskor, minden 90.percnél(max nem emléxik rá) :)

2010. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Saten, köszi, mindig a legizgalmasabb pillanatban ébredünk fel :S :D


Másik válaszolónak is köszi, jó nagy kavarodás van a Te álmaidban is. :)


Nekem visszatérő álmom van, több is, de most konkrétan azt álmodtam, hogy Angliában dolgozok./ a valóságban is dolgoztam kint/

2010. aug. 20. 10:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Azt,hogy beugrottam egy tengeralattjáróba,de még épphogy befértem,mert már merült le,és gyorsan be is kellett csuknom magam után az ablakot,amin bementem,mert már majdnem elkezdett befolyni a víz.És csak én voltam ott,meg egy 10 év körüli kislány,ő vezette a hajót,de nem az övő volt,hanem az apjáéktól lopta el,de tudta rendesen vezetni.Jó mélyre lemerültünk a tengerben,aztán meg kimentünk arról a helyről,ahol a kormány volt,átmentünk vmi másik szobába és ott volt vmi kopasz pasi,aki nekem nagyon bejött...Aztán később megint találkoztam vele,de paróka volt rajta,de ilyen iszonyat béna szerintem női paróka volt,és láttam,hogy éppen készül kirúzsozni a száját élénkrózsaszínre...Hát ezen teljesen kibuktam,h ilyen jó pasi,aztán mostmeg kiderül,h meleg...Aztán meg mondta a kislány,h kezdjünk el felmenni a felszínre,és ennyi volt,felébredtem. :-)


19/L

2010. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Én ma például azt álmodtam hogy egy kamionnal hoztak felfújható ruhákat.Olyat mint egy strandlabdát.És attól nagyon könnyű lettem és hejben hátraszaltóztam:D.


15/F :D

2010. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Huhh,ma elég szép álmot láttam.Azzem kettőt is.Az egyik arról szólt,hogy az ufo-k először lesuhantak az ereszcsatornán,majd egyre többen gyülekeztek.Én sikoltottam a szüleimért és tesómért,akik mind odaálltak,hogy nem lesz semmi gond,a parlament elintézi(? XD) . Akkor megjelent egy csomó vadászrepülőgép és egyenként leszedték az ufo-kat.Csak én görcsöltem,hogy nem lesz-e ebből nagyobb baj XD

A másodikban egy vízi világban voltam (nagy kastély meg minden) ahol az emberek csak úgy tudtak lélegezni,ha egy kartondobozt vettek a fejükre.Ha jól emlékszem,én és egy barátnőm is voltunk ott,de ez homályos.Aztán,ne röhögjetek,csak azt láttam hogy Eric Cartman (south park) sétálgat a kastély belsejében,ami tök olyan volt mint nagypapámék háza.Akkor találkozott az Akatsuki-val (írtó cuki "gonosz" szervezet a Naruto shippuuden-ből) ,akik arra kérték,hogy kövesse Őket.Aztán le akart maradni a gyanús társaságtól,ezért egyre lassabban ment,de Tobi is egyre inkább,már annyira hogy Cartman megfordult,és az ellenkező irányba kezdett futni.Tobi ott megállt és valami pudingért vagy joghúrtért nyúlt a hűtőben(az előszobában XD) és Cartman is ugyanazért.Itt anyám felkeltett...jellemző hogy pont a legszebb álmomból ébresztenek fel! T-T

Amúgy nem szoktam ilyen sokat álmodni,nemtom mi volt velem XD

2010. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó: xD Ahogy olvastam úgy jött rám a röhögő görcs xD Még mindig folyik a könnyem x'D jaaaaaj ez nagyon jó x'D
2010. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne is kérdezd.:D Nagyobb összefüggéses baromságot nem is álmodhattam volna.

Amikor ébren voltam: Az a lényeg, hogy feltettem egy képet facebook-ra (amin bejelöltem 3 embert), és van két srác (testvérek), akikre gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha bejelölnék magukat a képen.

Álmomban: Mit csináltak? Bejelölték magukat a képen, és írták, hogy: nekem volt szerencsém itt lennemxD. Mivel egy saját képet csináltam egy helyről, ahol ők is voltak, pontosabban nálunk.:D

2010. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!