Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit álmodtál az éjjel?

Mit álmodtál az éjjel?

Figyelt kérdés

Meséld eeeel:D

Ha ma nem álmodtál,mondd el egy régebbi álmodat,ami benned maradt:))


2009. júl. 5. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elveszett ereklyék fosztogatóit néztem és álmomban én voltam Tia Carrere és vmilyen kincseket vadásztunk, Utána hirtelen egy múzeumban találtam magama ,ahol egy múmia beszippantott a szarkofágjába,megakart ölni de sikerült kiszabadulnom

hát ennyi :)

2009. júl. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kismama vagyok,és az éjjel azt álmodtam,hogy be akartam pelenkázni a babámat,de nem sikerült,mert mindig hasra fordult.Sehogy sem ment,és nagyon szomorú voltam.
2009. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én mostanában pénzhiányban szenvedek, meló pedig nincs... ezért azt álmodtam h valami emberkével tök jóban voltam, és mondta h cseresznyeszedésért ad 100 ezer forintot :D... megmutatta, hogy milyen magas fákról kell leszedni a cseresznyét...felajánlottam neki, hogy leszedem a fél fáról fele fizetésért, mert tériszonyom van :D.... de azt mondta, hogy nem :( ... utána meg elakart csapni egy vonat, de megmentett :D

17/l

2009. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én azt álmodtam hogy egy csávónak akit utálok ugyanolyan csengőhangja volt mint nekem, és akkor el kezdtem gondolkodni hogy lehet hogy én is olyan hülye vagyok mint ő csak mert ugyanolyan csengőhangot szeretünk. jó hülye álom volt, még jó hogy felkeltem....
2009. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Jaj mekkorákat nevettem:D

Még mondjatok légyszi: )

Majd én is elmondom;)

2009. júl. 5. 11:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én tegnap éjjel azt álmodtam, hogy a nővérem összejött a Fiestából a Tibivel, és eljött érte limuzinnal, és engem is elvittek. De nekem mennem kellett fellépésre a volt általános iskolámba, és elvittek oda.. utána meg közölte velem a Tibi, hogy tetszem neki. Én meg akkor felébredtem, mert a nővérem épp elkezdett filmezni a szobámba. :D:D
2009. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én kacsákat üldöztem a közeli tónál amikor hirtelen az egyik megfordult és elkezdett beszélni hozzám. Megkérdezte jól vagyok-e meg az anyám hogyléte felől érdeklődött. Mondtam neki hogy minden oké. Aztán rádöbbentem hogy egy kacsával beszélgetek. Ekkor megkérdezte hogy tulajdonképpen miért is üldözöm őket? Nem tudtam. És felébredtem.
2009. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

valamejik nap aztálmodtam hogy aa srác akiért odavagyok megkérte a kezem :$:D

tegnap meg azt hogy a telefonomat nekidobtam a falnak :D

arra már nem emléxem hogy ma mitálmodtam :D

13/l

2009. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm, akinek túl sokat meséltem a vámpírokról, azt álmodta, hogy az apjával begyömöszkölték Drakulát a mosógépükbe, kimosták, és mikor kiszedték, ZÖLD VOLT!!! Mindig rámtör a röhögés, ha eszembe jut :D
2009. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

16/L egy narancs fényű szobában ébredtem, fekete karcolatok voltak a falon itt-ott fekete tárgyak szétdobva és egy ágy. félhomály volt én pedig térdeltem végignéztem magamon: hosszú fekete hajam volt (eredeti szőke rövid) és egy nagyon csicsás hosszú nagy vörös kimonó volt rajtam. a következő pillanatban kitárult az ajtó és fehér fény vakított be. vmitől ösztönözve kiléptem rajta, de abban a pillanatban vmi megfogta a csuklóm és elhúzott. egy magas fekete hajú fekete hosszú ruhás férfival találtam szembe magam, gyönyörű zöld szeme volt és nagyon szép volt az arca, de olyan szinten íjesztő volt hogy az borzalom. nem vagyok félős. de én úgy mint annak a vminek a közelében még SOSEM féltem. iszonyatos volt! elkezdett beszélni aszittem odaszarok annyira íjesztő volt O___O és kiderült hallod Lucifer volt. most így már csak röhögök rajta, de akkor csak néztem ki a fejemből hogy ez mi? most mivan?? és ilyen szárnyas vmik jelentek meg körülöttünk és nagyon vigyorogtak rám. aztán elengedett ez az állítólagos Lucifer és azt mondta örökre itt kell maradnom. bármerre mehetek de csak saját felelősségre. körülnéztem erre és még jobban vigyorogtak ezek a szárnyas valamik. de ha a szobámban maradok nem esik bajom. kérdeztem amúúgy mi a fenét keresek én itt?? csak egy sejtetőset vigyorgott és elhúzott. hűűűű nah innestől történt egy csomó dolog, lényege annyi hogy egy dolog vezérelt: meg kell szöknöm. addig járkáltam meg bújkáltam hogy sikerült kijutnom vmi udvarra de a távolban csak egy háború zaját hallottam, szóval rá kellett jönnöm lehetséges hogy nincs kiút? még jobban elfogott az a félelem ami végig bennem volt. mintha bármikor...megtalálhatott volna vmi? nem, nem a haláltól vagy bármiféle fájdalomtól féltem, nehéz megfogalmazni. az alárendeltség, a folytonos figyelés érzete, a tehetetlenség és legfőképp keserves bizonyítási vágy fájdalmas egyvelege volt. komolyan nem éreztem még sosem ilyet. akkor innestől is történt egy jó pár dolog és a végét mesélem még el. megint egy ilyen narancsos fényű-fekete karcolatú helyen voltam, annyi eltéréssel, hogy ez egy folyosó volt és több más ember is volt rajtam kívül. a narancs folyosó legvégén álltam és mellettem már azonnal kezdődött az a fehér folyosó. a fehér folyosó felé fordulva álltam és gondolkodtam, mikor éreztem hogy vmi húzogatja a ruhám alját. lenéztem és a földön összekuporodva volt egy szakadt barna ruhás nő, elég koszos volt, és a szemei pont rám szegeződtek. leguggoltam hozzá. halkan elkezdett beszélni: el kell szöknöd innen. és a kezembe nyomott egy fehér dobozt. kinyitottam és több apró életlen kis kés volt benne, furcsamód azonnal visszazártam és ösztönösen tudtam mire kell majd használnom. a nő folytatta: adok egy rongyot, amiben elrejtheted. és már adta is volna, mikor vki megszólított. felnéztem és ott állt ez a fekete alak. nem volt mit tenni, a dobozzal a kezemben kellett elmennem előtte, csak imádkoztam hogy ne szóljon érte. már el is hagytam, mikor újból szólított. nyeltem egyet, már gondolkoztam mit mondhatnék, de semmi nem jutott eszembe, akkor folytatta. ajaj O_o a végén kiderült, csak annyit mondott, hogy majd beszélni akar velem. menjek le. fúú de fellélegeztem, visszamentem a szobába jól elrejtettem a dobozt, és itt sajnos végi is szakad a dolognak, nem emlékszek tovább:/ pedig mostmár kíváncsi lennék :"DD bár örülök hogy felkeltem. még sose féltem ennyire!:((((



hát mit is mondja, ez csak egy "csodálatos" szerzemény éjszakai fantáziámból, amit a héten alkottam :"] van ennél durvább is, van szebb is, mindenféle :Đ

2009. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!