Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit álmodtál az éjjel?

Mit álmodtál az éjjel?

Figyelt kérdés
Írjatok minél többen, előre is köszönöm.
2009. aug. 6. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy válaszolok erre a kérdésre :D
2009. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mindent álmodtam, pontosan már nem emlékszem rájuk.


Az egyik olyan volt, hogy sötétben az udvarunkban álltam...és egy öreg bácsi biciklizett felém. Én nagyon megilyedtem és gyors kiakartam nyitni az ajtót, de olyan volt mintha egy lassított felvétel lettem volna. Nem tudtam sietni! :-( Olyan rossz érzés volt.

2009. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
fura volt, arról az időszakról, amikor még nagyon boldog voltam:):(
2009. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Ne nézzetek hülyének, de azt, hogy egy fiú meg****tt, és úgy hogy egy teafiltert is felnyomott nekem.. :S

Sehogyse védekeztünk, és én meg nekimentem a fiúnak, hogy mégis hogy képzeli ezt, és attól paráztam, h terhes vagyok..

Ja, és azon filóztam, h h mondjam el ezt anyunak.

2009. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytalálkozóm volt, és vmi táborban voltunk, és szeretkeztem a táborvezetővel, vagy valami ilyesmi lehetett (20-25 évesnek néztem) az arcát még sosem láttam élőben, de még most is emlékszem rá...

20/L

2009. aug. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy megcsaltam a kedvesem a testvérével... És még ráadásul én kezdeményeztem is :P
2009. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hogy buli volt nálam és mindig mentem bicajjal piát venni, csak egy orás út volt az igazábol 5perces:))
2009. aug. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mulderrel kavartam, és jó volt. (x-aktákat néztem fél éjszaka)

:D

2009. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt , hogy egy sulis táborban voltunk és éjszaka a barátnőimmel (3-an) visszautaztunk vonattal egyedül csak azért, idegesítsük az ofőt.Aztán megkértük a vezetőt (mert megijedtünk , hogy naon begejed az ofő), hogy álljon meg és kiszálltunk 1 erdőben aztán visszagyalogoltunk a táborba mintha mi sem történt volna.:D
2009. aug. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!