Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek fordult már olyan elő...

Veletek fordult már olyan elő hogy megálmodtátok a jövőt?

Figyelt kérdés
Hát ez most lehet hogy hülyén hangzik de velem fordult már elő olyan többször is hogy amit megálmodtam az meg is történt...Engem eléggé megrémisztett...
2010. aug. 12. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már meg... nem is egyszer.
2010. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Velem már történt párszor. Mondjuk nem gyakran. Kb egy hete volt a legutóbbi. Egy időben tök sokszor lefagyott a gép, és aztán egy jódarabig nem "csinálta" ezt.

Aztán álmomban azt láttam, hogy megint lefagyott. Másnap bekapcsolom, és tényleg ez történt.:D

Úgy tűnik kapcsolatban vagyok a számítógéppel.:D

2010. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Velem nagyon sokszor előfordul, pl. megálmodtam, hogy a sógornőm terhes lett, és egy kislányt szült, csakhogy amikor ezt álmodtam, még férjhez sem ment! De tényleg így történt, nemsokára párt talált, és született egy kislányuk.
2010. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Párszor. Például volt olyan, hogy tesómmal beszélgettem a konyhában és akkor villant be, hogy én megálmodtam a beszélgetést. Szerintem nem lehetetlen.
2010. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem már milliószor. De nem csak megálmodtam, meg is éreztem már dolgokat. Fura...
2011. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!