Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Veletek fordult már olyan elő...

Veletek fordult már olyan elő hogy megálmodtátok a jövőt?

Figyelt kérdés
Hát ez most lehet hogy hülyén hangzik de velem fordult már elő olyan többször is hogy amit megálmodtam az meg is történt...Engem eléggé megrémisztett...
2010. aug. 12. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Velem még nem, de elhiszem.
2010. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
nem, mert a jövőt nem lehet megálmodni.
2010. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
eddig én is azt hittem...
2010. aug. 12. 19:36
 4/15 anonim ***** válasza:
A jövőnek a lehetőségét lehet megálmodni, csak rajtad múlik, változtatsz-e rajta vagy nem.
2010. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ha nem is a jövőt, de szokszor volt olyan, mikor valamiről álmodtam, vag csak motoszkált a fejemben az valóra vált! A barátnőm autóbalesetéről csak nagyon rossz érzésme volt, ezért felhívtam, de nem vette fel, és másnap tudtam meg! De nem tudtam konkrétanmi van, csak előre azt h rossz fog történni! Anyukán autóbalesetét viszont megálmodtam, szóltam is apukának, aznap hívott anyu h mi van:(
2010. aug. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én már soxor megálmodtam a jövőt, csak még egyszer sem alakult úgy, ahogy álmomban. Kár, mert egyszer repülőt vezettem :)
2010. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Halált is álmodtam már meg és sajnos változtatni sem tudtam volna rajta mert nem sejtettem hogy megtörténik...aztán utánna is álmodtam dolgokat amik megtörténtek és utánna jöttem rá hogy bármi megtörténhet...
2010. aug. 12. 19:46
 8/15 anonim ***** válasza:
ez a deja vu. velem sajnos gyakori..
2010. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen.
2010. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Velem már volt ilyen... Szórul szóra megtörtént amit 2 nappal előtte álmodtam... Akkor még nem is esett le csak fél órával az eset után, hogy hoppá...
2010. aug. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!