Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan beszélhetnék meghalt...

Hogyan beszélhetnék meghalt apukámmal?

Figyelt kérdés
Sajnos múlthónapban meghalt az apukám. Az utolsó találkozásunk alkalmával is rondán összevesztünk egy félreértés miatt, utána már csak halva láttam és nem tudtuk megbeszélni. Valahogy kapcsolatba tudnék vele lépni?
2010. aug. 9. 20:29
1 2
 11/14 kakamatyi ***** válasza:
Hívd fel telefonon.Ha üzenetrögzítő válaszol, ne add fel próbáld újra./Figyelem emelt díjjas 360Ft/min /
2012. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem tudom valszeg nem nezed mar 13 ev utan ezt az oldalt en tudok segiteni en se tudtam elkoszonni es sehogy nem valtunk el nem tudtam hogy apam beteg! Halottlató 2 ember kell hozza ha gondolod egyutt elmehetunk
2023. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Akkor nem aktualis? Mert nem valaszolsz az uzenetemre! Mennyi idos volt apukad ?
2023. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha nem valaszolsz akkor minek irsz vissza levelet?????
2023. dec. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!